Igralke ŽNK Nona Pomurje Beltinci so na današnji kvalifikacijski tekmi za uvrstitev med 32 najboljših ženskih ekip v Gornji Radgoni z rezultatom 4:1 (2:0) premagale madžarski Ferencvaros. Z zmago so se uvrstile v šestnajstino finala elitne lige prvakinj.

Ob tem velikem uspehu vsem igralkam, strokovnemu vodstvu in klubu ISKRENO ČESTITAMO in jim v nadaljevanju tekmovanja želimo veliko uspeha.

Lep športni pozdrav in OSTANITE ZDRAVI!

Na podlagi 22. člena Pravil MNZ Murska Sobota, sklicujem volilno skupščino MNZ M. Sobota, ki bo 18.12.2020.

Razpis volitev

Terminski plan volilne skupščine

Pravilnik o volitvah

Obrazec predlog kandidata

Danilo Kacijan

V ponedeljek, 26.10.2020 so bile izvedene volitve vodstva NZS za mandatno obdobje 2020-2024. Izvoljeno je bilo naslednje vodstvo NZS:

Predsednik NZS je postal g. Radenko Mijatovič

Podpredsedniki so postali: Danilo Kacijan, Stanko Glažar, Gvido Mravljak in Dejan Germič.

MNZ Murska Sobota

Spoštovani!

ZARADI RAZMER V ZVEZI S KORONAVIRUSOM,  SE ODPOVEDO VSE TEKME V POMURSKI NOGOMETNI LIGI IN LIGAH MNZ MURSKA SOBOTA.

TEKMOVANJA SE BODO NADALJEVALA V SPOMLADANSKEM DELU TL 2020/21 IN BOSTE O PRIČETKU PRAVOČASNO OBVEŠČENI.

Lep športni pozdrav in ostanimo zdravi!

Danilo Kacijan

Obveščamo vas, da so vse tekme kategorij U19, U17, U15 in U13 ter tekme veteranske lige  v tekmovanju MNZ Murska Sobota, odpovedane.

Obveščamo vas, da se tekme 7. kroga mladinske lige U19, 6. kroga kadetske lige in 7. kroga veteranske lige, ki bi morale biti odigrane v petek, 16.10.2020 in soboto, 17.10.2020,  ODPOVEDO.

Obveščamo vas, da se tekme 6.kroga U13-A in U13-B, ki bi morale biti odigrane v četrtek, 15.10.2020 zaradi vremenskih razmer ODPOVEDO.

V ponedeljek, 05.10.2020 bo na igrišču ND Beltinci z umetno travo, potekal Regijski center MNZ Murska Sobota za selekciji U-12 in U-13.

Trening bo potekal:

U-12 ob 16.00 uri

U-13 ob 17.30 uri.

Vabljeni so vsi zainteresirani igralci in igralke omenjenih selekcij. Prav tako so vabljeni na trening vsi zainteresirani trenerji in trenerke.

Klubski trenerji predhodno javite na info@mnzveza-ms.si  seznam igralcev. Obrazec »Izjavo staršev Covid-19_RC« posredujte do staršev oziroma skrbnikov igralcev. Vsak igralec izjavo prinese pred treningom s sabo in jo odda inštruktorju.

Zaradi varovanja zdra...

Pari 2. kroga pokala MNZ MS -  ČLANI (KLIKNI TUKAJ)

Pari 2. kroga pokala MNZ MS -  MLADINCI (KLIKNI TUKAJ)

Razporedi tekem za tekoče leto 2020/21 jesen:
Prijava za ekipe tekmovanje v PLN
Povezave do poletnih prestopnih rokov.
Vse klube opozarjamo in naročamo, da dosledno upoštevajo navodila in pravila
Obveščamo vas, da so uradne ure za stranke na MNZ M. Sobota
Prvenstva ostalih mlajših kategorij se pričnejo predvidoma v začetku aprila 2020.