Puščica nazaj

Informacije o sprejetih odlokih vlade v zvezi s sproščanjem ukrepov na področju športa

Obveščamo vas, da je Vlada RS na svoji 57. seji dne 11. 02. 2021 sprejela nov Odlok o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov.

Okrožnica NZS št. 06/21 vezana na informacije o sproščanju ukrepov na področju športa.

Vezano na okrožnico NZS št. 06/2021, je skladno z veljavnim odlokom poleg športne vadbe, ki je pod omejenimi pogoji dovoljena vsem registriranim igralcem po Zakonu o športu, brezkontaktna športno rekreativna vadba, ki se izvaja individualno oziroma v skupini do deset vadečih ob neprekinjenem vzdrževanju vsaj 2 metrov medosebne razdalje dovoljena tudi igralcem, mlajšim od 12. leta starosti ter tistim, ki niso uvrščeni na seznam registriranih športnikov.

Predsednik MNZ  Murska Sobota:
Danilo Kacijan,l.r.

- ZIMSKI PRESTOPNI ROK 2022 (KLIKNI TUKAJ)   - PRAVILNIK PRSI NZS (KLIKNI TUKAJ)
STATISTIKA PNL - JESEN 2021/2022 STATISTIKA MNZ-ČLANI - JESEN 2021/2022 P