Puščica nazaj

Informacije o sprejetih odlokih vlade v zvezi s sproščanjem ukrepov na področju športa

Obveščamo vas, da je Vlada RS na svoji 57. seji dne 11. 02. 2021 sprejela nov Odlok o začasnih omejitvah pri izvajanju športnih programov.

Okrožnica NZS št. 06/21 vezana na informacije o sproščanju ukrepov na področju športa.

Vezano na okrožnico NZS št. 06/2021, je skladno z veljavnim odlokom poleg športne vadbe, ki je pod omejenimi pogoji dovoljena vsem registriranim igralcem po Zakonu o športu, brezkontaktna športno rekreativna vadba, ki se izvaja individualno oziroma v skupini do deset vadečih ob neprekinjenem vzdrževanju vsaj 2 metrov medosebne razdalje dovoljena tudi igralcem, mlajšim od 12. leta starosti ter tistim, ki niso uvrščeni na seznam registriranih športnikov.

Predsednik MNZ  Murska Sobota:
Danilo Kacijan,l.r.

STATISTIKA 1.MNL-ČLANI - JESEN 2022/2023 Predsednik IO MNZ Murska Sobota:
Spoštovani! Vse klube, igralce, trenerje, sodnike in delegate ter ostale akterje
V ponedeljek, 05.12.2022 bo na igrišču z umetno travo v Beltincih potekal Regijs
Vabilo na nogometni turnir NŠ Aluvar Beltinci Vabilo na nogometni turnir NŠ Ljut