Puščica nazaj

Regijski center MNZ Murska Sobota- vabilo

V ponedeljek, 05.10.2020 bo na igrišču ND Beltinci z umetno travo, potekal Regijski center MNZ Murska Sobota za selekciji U-12 in U-13.

Trening bo potekal:

U-12 ob 16.00 uri

U-13 ob 17.30 uri.

Vabljeni so vsi zainteresirani igralci in igralke omenjenih selekcij. Prav tako so vabljeni na trening vsi zainteresirani trenerji in trenerke.

Klubski trenerji predhodno javite na info@mnzveza-ms.si  seznam igralcev. Obrazec »Izjavo staršev Covid-19_RC« posredujte do staršev oziroma skrbnikov igralcev. Vsak igralec izjavo prinese pred treningom s sabo in jo odda inštruktorju.

Zaradi varovanja zdravja vseh udeležencev opozarjamo, da se igralci, ki obrazca pred začetkom treninga ne bodo oddali in niso zdravi, ne bodo mogli udeležiti treninga v okviru regijskega centra.

V času izvajanja treninga RC, slačilnice niso na voljo in ogledi treningov RC do nadaljnjega niso mogoči.

Danilo Kacijan, l.r.

Igralke ŽNK Nona Pomurje Beltinci so na današnji kvalifikacijski tekmi za uvrsti
Na podlagi 22. člena Pravil MNZ Murska Sobota, sklicujem volilno skupščino MNZ M
V ponedeljek, 26.10.2020 so bile izvedene volitve vodstva NZS za mandatno obdobj