Puščica nazaj

ODPOVED VSEH TEKEM V POMURSKI NOGOMETNI LIGI IN LIGAH MNZ MURSKA SOBOTA - OBVESTILO.

Spoštovani!

ZARADI RAZMER V ZVEZI S KORONAVIRUSOM,  SE ODPOVEDO VSE TEKME V POMURSKI NOGOMETNI LIGI IN LIGAH MNZ MURSKA SOBOTA.

TEKMOVANJA SE BODO NADALJEVALA V SPOMLADANSKEM DELU TL 2020/21 IN BOSTE O PRIČETKU PRAVOČASNO OBVEŠČENI.

Lep športni pozdrav in ostanimo zdravi!

Danilo Kacijan

Informativni dan za vpis v šolsko leto 2021/2022 - Petek, 12.2.2021  Vabilo na i
ZIMSKI PRESTOPNI ROK 2021 (OBVESTILO) Preostala navodila v zvezi z zimskim prest
Zaradi razmer povezane z epidemijo COVID-19 je IO MNZ Murska Sobota na svoji kor