Puščica nazaj

ODPOVED VSEH TEKEM V POMURSKI NOGOMETNI LIGI IN LIGAH MNZ MURSKA SOBOTA - OBVESTILO.

Spoštovani!

ZARADI RAZMER V ZVEZI S KORONAVIRUSOM,  SE ODPOVEDO VSE TEKME V POMURSKI NOGOMETNI LIGI IN LIGAH MNZ MURSKA SOBOTA.

TEKMOVANJA SE BODO NADALJEVALA V SPOMLADANSKEM DELU TL 2020/21 IN BOSTE O PRIČETKU PRAVOČASNO OBVEŠČENI.

Lep športni pozdrav in ostanimo zdravi!

Danilo Kacijan

Igralke ŽNK Nona Pomurje Beltinci so na današnji kvalifikacijski tekmi za uvrsti
Na podlagi 22. člena Pravil MNZ Murska Sobota, sklicujem volilno skupščino MNZ M
V ponedeljek, 26.10.2020 so bile izvedene volitve vodstva NZS za mandatno obdobj