Array ( [2023] => 2023 )
Logotip MNZ Murska Sobota

2. LIGA U15 VZHOD 23/24 program

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Kokaš MihaNafta 19032000
2Faktor GašperŠampion ZEUS1903
3Iseni IsmailKety Emmi&Impol Bistrica1700
4Šarkezi MihaNafta 19031700
5Medved SvitKrško1600
6Hočevar NikKrško1400
7Kuntner Taraj ArnelKety Emmi&Impol Bistrica1210
8Papotnik PatrikKety Emmi&Impol Bistrica1100
9Čeč VidKrško1103
10Përzhaku NardiNovogradnje MB Tabor900
11Lubas NikNovogradnje MB Tabor900
12Vukovič Kosi ValentinVeržej Sparta Slatina901
13Hvalič TimKety Emmi&Impol Bistrica800
14Dulić AmelNovogradnje MB Tabor802
15Balažic AlenVeržej Sparta Slatina700
16Klemenčič Florjanc TjašRudar Velenje701
17Cigüt JakobAluvar Beltinci600
18Zajc DavidRudar Velenje600
19Marušič NikMiklavž601
20Križanič NinoVeržej Sparta Slatina601
21Becze ViktorNafta 1903601
22Sentič LanKety Emmi&Impol Bistrica602
23Gönc MárkNafta 1903500
24Strnad NinoDrava500
25Softić ElmasRudar Velenje500
26Mraz AljažKety Emmi&Impol Bistrica500
27Ornik UrbanNovogradnje MB Tabor500
28Premzl LukaNovogradnje MB Tabor400
29Sevšek GašperKety Emmi&Impol Bistrica400
30Haliti AlmirNovogradnje MB Tabor400
31Lovenjak TejVeržej Sparta Slatina400
32Šunta TajKrško300
33Zevnik NikolaNovogradnje MB Tabor300
34Novak ŽigaNovogradnje MB Tabor300
35Pilih LeonardoŠampion ZEUS300
36Granfol ŠtefanAluvar Beltinci300
37Mešković SamirNovogradnje MB Tabor300
38Žerjav LovroKrško300
39Berdnik AljažKety Emmi&Impol Bistrica300
40Hanc MaticAluvar Beltinci300
41Leljak ŽanŠampion ZEUS300
42Kolar JanVeržej Sparta Slatina300
43Kocbek TimotejDrava300
44Andrejčák FilipNafta 1903300
45Hoxhaj EdinRudar Velenje301
46Gabrovec TianDrava301
47Veranič JakaKety Emmi&Impol Bistrica302
48Virag OliverNafta 1903200
49Akmadžić EndiMiklavž200
50Potočnik UrbanRudar Velenje200
51Kreslin LukaAluvar Beltinci200
52Cestnik IvorŠampion ZEUS200
53Blatnik TašŠampion ZEUS200
54Kapun SergejNafta 1903200
55Jevšnik TilenKrško200
56Krašna JulijanDrava200
57Antolin AndrejAluvar Beltinci200
58Muzek TimotejDrava200
59Jurčec ArianNafta 1903200
60Voglar LukaNafta 1903200
61Kerčmar LukaAluvar Beltinci200
62Vantur BorKety Emmi&Impol Bistrica210
63Gorgiev-Skutnik AnžeMiklavž100
64Fras JanAluvar Beltinci100
65Krčmar DejanŠampion ZEUS100
66Švarcl AnejVeržej Sparta Slatina100
67Svetec MihaVeržej Sparta Slatina100
68Horvat TomažAluvar Beltinci100
69Jerič LovroRudar Velenje100
70Jusić TajŠampion ZEUS100
71Rusić AleksejKrško100
72Recek NicolasAluvar Beltinci100
73Kulčar AronNafta 1903100
74Metličar MihaKety Emmi&Impol Bistrica100
75Ostruh JakobKety Emmi&Impol Bistrica100
76Benčina Lenart RokRudar Velenje100
77Jusić EminŠampion ZEUS100
78Završnik RokNovogradnje MB Tabor100
79Fingušt JašaNovogradnje MB Tabor100
80Krajnc LukasŠampion ZEUS100
81Reberšak Ježovnik AlvaroRudar Velenje100
82Zupančič TimKety Emmi&Impol Bistrica100
83Vehovar MatijaNovogradnje MB Tabor100
84Štrucl PatrikKrško100
85Ščančar VasjaAluvar Beltinci100
86Šmintić KrešimirDrava100
87Krnjak NejcMiklavž100
88Ibrahimović EmanRudar Velenje100
89Strbad MarkoNafta 1903100
90Maučec MatjažVeržej Sparta Slatina100
91Predikaka VidDrava100
92Merdanović ImanKrško100
93Rantaša TristanAluvar Beltinci100
94Končan AnžeŠampion ZEUS100
95Čuček JanDrava100
96Čmer Staršek JušŠampion ZEUS100
97Novak JurijKrško100
98Ahmetović FarisNovogradnje MB Tabor100
99Omerhodžić AjdinRudar Velenje100
100Škrinjar NelDrava100
101Moharič UrbanDrava100
102Magdič LukaMiklavž100
103Jovanović AnejMiklavž100
104Pridigar TaiMiklavž100
105Hojnik KristijanRudar Velenje100
106Kolarič NejDrava100
107Štampar TinNafta 1903100
108Pavel TaiMiklavž101
109Šilak IzakDrava110
110Pučko MajVeržej Sparta Slatina110
111Ulčnik JanŠampion ZEUS110
112Bojnec NikoAluvar Beltinci110
113Macsween JanMiklavž010
114Novak GalMiklavž010
115Huseinović AdisRudar Velenje010
116Novac EgorDrava020