Array ( [2023] => 2023 )
Logotip MNZ Murska Sobota

2. LIGA U15 VZHOD 23/24 program

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Nafta 1903Nafta 190315.30Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica23.08.23 | Lendava
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina15.30Rudar VelenjeRudar Velenje29.08.23 | Veržej
Šampion ZEUSŠampion ZEUS13.15DravaDrava12.08.23 | Šmartno ob Paki
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor15.00KrškoKrško16.08.23 | Maribor
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.00MiklavžMiklavž12.08.23 | Gančani

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00MiklavžMiklavž20.08.23 | Slovenska Bistrica
KrškoKrško11.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci19.08.23 | Krško
DravaDrava11.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor19.08.23 | Podvinci
Rudar VelenjeRudar Velenje16.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS19.08.23 | Velenje
Nafta 1903Nafta 190311.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina19.08.23 | Hotiza

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina15.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica26.08.23 | Veržej
Šampion ZEUSŠampion ZEUS17.15Nafta 1903Nafta 190326.08.23 | Šmartno ob Paki
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor11.00Rudar VelenjeRudar Velenje27.08.23 | Maribor
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci10.00DravaDrava26.08.23 | Gančani
MiklavžMiklavž15.00KrškoKrško26.08.23 | Miklavž na Dravskem polju

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00KrškoKrško03.09.23 | Slovenska Bistrica
DravaDrava12.00MiklavžMiklavž02.09.23 | Ptuj
Rudar VelenjeRudar Velenje11.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci03.09.23 | Velenje
Nafta 1903Nafta 190311.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor02.09.23 | Velika Polana
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina15.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS02.09.23 | Veržej

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Šampion ZEUSŠampion ZEUS16.45Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica09.09.23 | Šmartno ob Paki
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor14.30Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina08.09.23 | Maribor
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.00Nafta 1903Nafta 190309.09.23 | Gančani
MiklavžMiklavž14.30Rudar VelenjeRudar Velenje10.09.23 | Miklavž na Dravskem polju
KrškoKrško11.30DravaDrava09.09.23 | Krško

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica14.30DravaDrava13.09.23 | Slovenska Bistrica
Rudar VelenjeRudar Velenje16.30KrškoKrško13.09.23 | Velenje
Nafta 1903Nafta 190314.30MiklavžMiklavž13.09.23 | Hotiza
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina14.30Aluvar BeltinciAluvar Beltinci13.09.23 | Veržej
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor14.30Šampion ZEUSŠampion ZEUS13.09.23 | Maribor

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor11.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica17.09.23 | Maribor
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS16.09.23 | Gančani
MiklavžMiklavž14.30Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina17.09.23 | Miklavž na Dravskem polju
KrškoKrško11.30Nafta 1903Nafta 190316.09.23 | Krško
DravaDrava13.00Rudar VelenjeRudar Velenje16.09.23 | Podvinci

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00Rudar VelenjeRudar Velenje24.09.23 | Slovenska Bistrica
Nafta 1903Nafta 190311.00DravaDrava23.09.23 | Hotiza
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina14.00KrškoKrško24.09.23 | Veržej
Šampion ZEUSŠampion ZEUS14.00MiklavžMiklavž23.09.23 | Šmartno ob Paki
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor11.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci24.09.23 | Maribor

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci13.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica30.09.23 | Gančani
MiklavžMiklavž10.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor30.09.23 | Miklavž na Dravskem polju
KrškoKrško14.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS01.10.23 | Krško
DravaDrava14.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina01.10.23 | Grajena
Rudar VelenjeRudar Velenje10.00Nafta 1903Nafta 190330.09.23 | Velenje

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica10.30Nafta 1903Nafta 190307.10.23 | Slovenska Bistrica
Rudar VelenjeRudar Velenje11.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina07.10.23 | Velenje
DravaDrava11.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS07.10.23 | Ptuj
KrškoKrško14.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor07.10.23 | Krško
MiklavžMiklavž10.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci07.10.23 | Miklavž na Dravskem polju

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
MiklavžMiklavž10.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica14.10.23 | Miklavž na Dravskem polju
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.00KrškoKrško14.10.23 | Gančani
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor11.00DravaDrava15.10.23 | Maribor
Šampion ZEUSŠampion ZEUS15.30Rudar VelenjeRudar Velenje14.10.23 | Celje
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina13.30Nafta 1903Nafta 190315.10.23 | Veržej

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina21.10.23 | Slovenska Bistrica
Nafta 1903Nafta 190311.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS21.10.23 | Hotiza
Rudar VelenjeRudar Velenje15.30Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor20.10.23 | Velenje
DravaDrava13.15Aluvar BeltinciAluvar Beltinci21.10.23 | Ptuj
KrškoKrško11.30MiklavžMiklavž22.10.23 | Krško

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
KrškoKrško11.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica28.10.23 | Krško
MiklavžMiklavž10.00DravaDrava28.10.23 | Miklavž na Dravskem polju
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci13.00Rudar VelenjeRudar Velenje28.10.23 | Gančani
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor11.00Nafta 1903Nafta 190329.10.23 | Maribor
Šampion ZEUSŠampion ZEUS13.15Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina08.11.23 | Celje

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS05.11.23 | Slovenska Bistrica
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina12.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor05.11.23 | Veržej
Nafta 1903Nafta 190316.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci07.11.23 | Lendava
Rudar VelenjeRudar Velenje11.00MiklavžMiklavž05.11.23 | Velenje
DravaDrava11.00KrškoKrško25.11.23 | Ptuj

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
DravaDrava11.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.11.23 | Ptuj
KrškoKrško11.30Rudar VelenjeRudar Velenje11.11.23 | Krško
MiklavžMiklavž10.00Nafta 1903Nafta 190311.11.23 | Miklavž na Dravskem polju
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.15Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina11.11.23 | Beltinci
Šampion ZEUSŠampion ZEUS10.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor12.11.23 | Celje

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica10.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor18.11.23 | Slovenska Bistrica
Šampion ZEUSŠampion ZEUS10.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci18.11.23 | Celje
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina12.00MiklavžMiklavž19.11.23 | Veržej
Nafta 1903Nafta 190311.00KrškoKrško18.11.23 | Lendava
Rudar VelenjeRudar Velenje11.00DravaDrava19.11.23 | Velenje

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Rudar VelenjeRudar Velenje11.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica10.03.24 | Velenje
DravaDrava11.00Nafta 1903Nafta 190309.03.24 | Ptuj
KrškoKrško13.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina09.03.24 | Krško
MiklavžMiklavž13.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS10.03.24 | Miklavž na Dravskem polju
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci13.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor09.03.24 | Gančani

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica15.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci16.03.24 | Slovenska Bistrica
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor11.00MiklavžMiklavž16.03.24 | Maribor
Šampion ZEUSŠampion ZEUS10.30KrškoKrško17.03.24 | Celje
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina11.00DravaDrava16.03.24 | Veržej
Nafta 1903Nafta 190311.00Rudar VelenjeRudar Velenje16.03.24 | Hotiza

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Nafta 1903Nafta 190311.00MiklavžMiklavž23.03.24 | Lendava
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor10.30Aluvar BeltinciAluvar Beltinci23.03.24 | Maribor
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00DravaDrava23.03.24 | Slovenska Bistrica
Rudar VelenjeRudar Velenje16.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina27.03.24 | Velenje
KrškoKrško11.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS24.03.24 | Krško

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
KrškoKrško11.00MiklavžMiklavž30.03.24 | Krško
Šampion ZEUSŠampion ZEUS16.45Rudar VelenjeRudar Velenje02.04.24 | Šmartno ob Paki
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina10.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica30.03.24 | Veržej
DravaDrava12.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor01.04.24 | Podvinci
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.00Nafta 1903Nafta 190330.03.24 | Gančani

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
MiklavžMiklavž11.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci07.04.24 | Miklavž na Dravskem polju
Nafta 1903Nafta 190311.00DravaDrava06.04.24 | Lendava
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor13.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina06.04.24 | Maribor
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS07.04.24 | Slovenska Bistrica
Rudar VelenjeRudar Velenje13.00KrškoKrško06.04.24 | Velenje

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Rudar VelenjeRudar Velenje17.00MiklavžMiklavž11.04.24 | Velenje
KrškoKrško11.00Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica13.04.24 | Krško
Šampion ZEUSŠampion ZEUS13.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor14.04.24 | Šmartno ob Paki
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina13.00Nafta 1903Nafta 190313.04.24 | Veržej
DravaDrava11.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci13.04.24 | Ptuj

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
MiklavžMiklavž11.00DravaDrava20.04.24 | Miklavž na Dravskem polju
Aluvar BeltinciAluvar Beltinci11.00Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina20.04.24 | Gančani
Nafta 1903Nafta 190311.00Šampion ZEUSŠampion ZEUS20.04.24 | Hotiza
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor12.00KrškoKrško20.04.24 | Maribor
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica15.00Rudar VelenjeRudar Velenje23.04.24 | Slovenska Bistrica

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica11.00MiklavžMiklavž28.04.24 | Slovenska Bistrica
Rudar VelenjeRudar Velenje11.00Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor28.04.24 | Velenje
KrškoKrško11.30Nafta 1903Nafta 190328.04.24 | Krško
Šampion ZEUSŠampion ZEUS15.00Aluvar BeltinciAluvar Beltinci27.04.24 | Celje
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina15.00DravaDrava28.04.24 | Veržej

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
MiklavžMiklavžVeržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina04.05.24 | Miklavž na Dravskem polju
DravaDravaŠampion ZEUSŠampion ZEUS04.05.24 | Ptuj
Aluvar BeltinciAluvar BeltinciKrškoKrško04.05.24 | Gančani
Nafta 1903Nafta 1903Rudar VelenjeRudar Velenje04.05.24 | Hotiza
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB TaborKety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica04.05.24 | Maribor

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
Novogradnje MB TaborNovogradnje MB TaborMiklavžMiklavž11.05.24 | Maribor
Kety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol BistricaNafta 1903Nafta 190311.05.24 | Slovenska Bistrica
Rudar VelenjeRudar VelenjeAluvar BeltinciAluvar Beltinci11.05.24 | Velenje
KrškoKrškoDravaDrava11.05.24 | Krško
Šampion ZEUSŠampion ZEUSVeržej Sparta SlatinaVeržej Sparta Slatina11.05.24 | Celje

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in kraj
MiklavžMiklavžŠampion ZEUSŠampion ZEUS18.05.24 | Miklavž na Dravskem polju
Veržej Sparta SlatinaVeržej Sparta SlatinaKrškoKrško18.05.24 | Veržej
DravaDravaRudar VelenjeRudar Velenje18.05.24 | Ptuj
Aluvar BeltinciAluvar BeltinciKety Emmi&Impol BistricaKety Emmi&Impol Bistrica18.05.24 | Gančani
Nafta 1903Nafta 1903Novogradnje MB TaborNovogradnje MB Tabor18.05.24 | Hotiza