Logotip MNZ Murska Sobota

1.MNL ČLANI MS 21/22 program

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Vori TomasAqua Ižakovci4003
2Bencik MiranHodoš2406
3Černela NejcŠD Bogojina2303
4Kučan TomiApače1700
5Kutoš ŠtefanAqua Ižakovci1702
6Golob TomiApače1600
7Takács MátéHodoš1500
8Marič MaticCankova1402
9Trost ŽanApače1300
10Klobasa JanŠNK Radgona1301
11Cvetko MihaŠNK Radgona1303
12Knap UrošGoričanka1304
13Ivanič MihaelŠD Bogojina1000
14Kocet JanŠD Bogojina1000
15Hajdinjak MatejŠNK Radgona1000
16Breznik MatjažDokležovje1000
17Krajnc UrošŠNK Radgona1001
18Zečevič DraganDokležovje900
19Pučko TjanŠNK Radgona900
20Nedeljko TimŠD Cven900
21Šeruga NinoCankova901
22Vrečič DejanMura VETERANI902
23Bagari UrošSerdica Kleparstvo Šinko904
24Kaučič JožeApače800
25Balažic TimotejLipa800
26Sukič TeoSerdica Kleparstvo Šinko800
27Osvald Milán Hodoš800
28Ilišković RadovanApače800
29Adam MitjaŠNK Radgona801
30Jerič AljošaDokležovje802
31Korpič LeonŠalovci700
32Meglič DragoLipa700
33Kuzmič DejanApače700
34Grahić KenanŠNK Radgona700
35Frčko DanijelSerdica Kleparstvo Šinko700
36Smodiš VidAqua Ižakovci700
37Grah GregorHodoš700
38Logar GoranMura VETERANI700
39Sukič FrancŠalovci600
40Škrobar MarkoŠD Cven600
41Ficko AndrejGoričanka600
42Kočar DamjanŠD Bogojina600
43Partl TimmySerdica Kleparstvo Šinko600
44Kranjec AlešGoričanka600
45Kosi RokŠD Cven600
46Madjar NejcCankova500
47Šinko AlešSerdica Kleparstvo Šinko500
48Müller RobiTišina500
49Balažic BenjaminAqua Ižakovci500
50Podlunšek TineTišina500
51Kozar SimonApače500
52Balažic BlažDokležovje400
53Rebrica PatrikŠalovci400
54Lopert AljošaTišina400
55Podgorelec TadejDokležovje400
56Babič UrbanCankova400
57Gregorec TomažŠD Bogojina400
58Janič MatejGoričanka400
59Štrakl MitjaApače400
60Sušec MatjažLipa400
61Horvat ŠtefanMura VETERANI400
62Smodiš AlenAqua Ižakovci400
63Drevenšek MitjaŠD Bogojina401
64Šiftar RokDokležovje300
65Balažic SamoDokležovje300
66Kapun TomažŠD Cven300
67Horvat ZoranHodoš300
68Horvat MarkoŠNK Radgona300
69Černela DavidŠD Bogojina300
70Tamaško DenisHodoš300
71Gutalj GoranMura VETERANI300
72Osmanović AmirŠD Cven300
73Zadravec DavorLipa300
74Vogrinčič MatejŠD Bogojina300
75Ropoša AleksSerdica Kleparstvo Šinko300
76Bagola AljažCankova300
77Benko GregorLipa300
78Kolarič DenisŠNK Radgona300
79Jančar TadejMura VETERANI300
80Lebar AlenŠD Cven300
81Novina DavidApače300
82Zver JanLipa300
83Ribaš MihaTišina300
84Makovec MaticGoričanka300
85Vori ŽanAqua Ižakovci300
86Grebenar MilanRoma300
87Kovač MitjaSerdica Kleparstvo Šinko300
88Katan AlenŠNK Radgona300
89Idič NikoAqua Ižakovci300
90Kovač TeoŠalovci300
91Kolarič KristjanŠNK Radgona301
92Kocet BojanŠD Bogojina301
93Kodba AlexDokležovje302
94Škerlak SebastijanMura VETERANI200
95Roškar JašaŠD Cven200
96Baranja AdamoRoma200
97Slavic DarjanMura VETERANI200
98Šebjanič AljošaTišina200
99Fijavž SašoLipa200
100Makovec GašperGoričanka200
101Hajdinjak KaiGoričanka200
102Temlin SandiGoričanka200
103Hartman MihaelLipa200
104Oer Denis-TanaseGoričanka200
105Klobasa AlenŠNK Radgona200
106Sterniša SrečkoŠNK Radgona200
107Žemljič FlorijanŠalovci200
108Lang NikoCankova200
109Bagola BlažCankova200
110Fekonja MihaŠD Cven200
111Bračič DenisGoričanka200
112Baranja JernejTišina200
113Meznarič AlenŠD Cven200
114Ošlaj UrošŠD Bogojina200
115Tršovec JernejŠD Cven200
116Kuzma JanezAqua Ižakovci200
117Bračič BorutŠNK Radgona200
118Kisilak GalŠalovci200
119Bedič TinoSerdica Kleparstvo Šinko200
120Kelenc DavidLipa201
121Ivanič LukaŠD Bogojina201
122Kous BlažMura VETERANI202
123Magdič DomenŠD Cven202
124Škraban MilanCankova100
125Mihalič DavidLipa100
126Kutoš ErvinMura VETERANI100
127Horvat RokŠalovci100
128Hajdinjak ReneHodoš100
129Kerčmar IztokMura VETERANI100
130Novak NinoŠD Cven100
131Časar MatjažŠalovci100
132Felkar DominikGoričanka100
133Hanžekovič KristjanDokležovje100
134Bogičevič LeandroRoma100
135Zver NikoLipa100
136Cener JasminRoma100
137Čolig AljažGoričanka100
138Šinko SandiSerdica Kleparstvo Šinko100
139Kolmanič MatejTišina100
140Zemljič SimonApače100
141Maučec MihaAqua Ižakovci100
142Bukovec MarkoLipa100
143Horvat AndrejSerdica Kleparstvo Šinko100
144Vinčec GregorAqua Ižakovci100
145Cungl AmadejŠNK Radgona100
146Makovec TilTišina100
147Rengeo DejanAqua Ižakovci100
148Pondelek AlenŠalovci100
149Donoša JanGoričanka100
150Zadravec TjanLipa100
151Šneider ŽanTišina100
152Rajsar JanGoričanka100
153Cör SebastjanŠD Bogojina100
154Cser Daniel Hodoš100
155Žekš MarjanMura VETERANI100
156Šadl AleksanderCankova100
157Ošlaj ŽigaŠD Bogojina100
158Marič MartinTišina100
159Kreft TadejMura VETERANI100
160Zver DavidLipa100
161Maroša AmbrožAqua Ižakovci100
162Sampl DavorinSerdica Kleparstvo Šinko100
163Kokaš JožefMura VETERANI100
164Kamenica BenjaminSerdica Kleparstvo Šinko100
165Črnko BenjaminHodoš100
166Lozinšek ŽanApače100
167Brunec BlažŠD Cven100
168Kramar MatevžLipa100
169Kovač EmilRoma100
170Molnar MateHodoš100
171Pojbič AlenŠalovci100
172Kološa FrancLipa100
173Poredoš SebastjanŠalovci100
174Gregor JureDokležovje100
175Cifer DejvidŠD Bogojina100
176Rukav ŽanŠNK Radgona100
177Hajdinjak ThomasCankova100
178Lovenjak TilenTišina100
179Forjan DanielAqua Ižakovci100
180Karajica TilenDokležovje100
181Kreft TilenDokležovje100
182Sečkar DenisŠD Cven100
183Gjergjek GoranŠalovci100
184Vrbančič DavidDokležovje100
185Bogičevič ZvonkoRoma101
186Pestner DarijoRoma110
187Horvat SebastjanRoma111
188Horvat DamjanRoma010