Logotip MNZ Murska Sobota

ČLANSKI POKAL MNZ MURSKA SOBOTA 2016/2017

DomačiGrbUraGrbGostiDatum in krajSodnikiDelegat
ŠD RomaŠD Roma18.00RakičanRakičan09.08.16 | Čontala Marjan
Smej Simon
Gabor Jožef
Norčič Sašo
NK CankovaNK Cankova17.00NK ŠalovciNK Šalovci13.08.16 | Kovačič Darjan
Kranjc Tomaž
Perš Luka
ŠD CvenŠD Cven17.00ŠD NK PuščaŠD NK Pušča13.08.16 | Gabor Jožef
Rogač Andrej
Gregorinčič Patrik
Nemec Jože
NK GradNK Grad17.00ŠD NK RotundaŠD NK Rotunda14.08.16 | Kapun Matej
Topolnik Gorazd
Žekš Aleš
Čahuk Bela
Serdica Kl. ŠinkoSerdica Kl. Šinko17.00NK GoričankaNK Goričanka14.08.16 | Tratnjek Andrej
Anželj Borut
Tušak Nejc
Fartelj Janez
NK Čarda MartjanciNK Čarda Martjanci17.00NK Tromejnik G-SukičNK Tromejnik G-Sukič14.08.16 | Grlec Simon
Vrabel Tanja
Špur Staša
Habot Drago
NK DokležovjeNK Dokležovje17.00NK ApačeNK Apače14.08.16 | Čontala Marjan
Cifer Nina
Kranjc Andrej
Talaber Janko
Mura VeteraniMura Veterani17.00ŠNK RadgonaŠNK Radgona14.08.16 | Gašpar Uroš
Vereš Darko
Pelcl Mitja
Narat Janko
NK Aluvar GančaniNK Aluvar Gančani17.00NK TišinaNK Tišina14.08.16 | Marič Andrej
Rems Jure
Živko Vladimir
Avto Rajh LjutomerAvto Rajh Ljutomer18.00ŠNK BakovciŠNK Bakovci14.08.16 | Nemet Slavko
Rogač Andrej
Gabor Jožef
Zver Milan
ŠD NK KriževciŠD NK Križevci17.00NK HodošNK Hodoš15.08.16 | Grlec Simon
Rous Marcel
Pečnik Matija
Baranja Štefan
ŠNK Radgona BŠNK Radgona B18.00ŠD IžakovciŠD Ižakovci15.08.16 | Fekonja Štefan

Gabor Iva
Zver Milan
NK LipaNK Lipa17.00NK Kema PuconciNK Kema Puconci31.08.16 | Tratnjek Andrej
Vrabel Tanja
Špur Staša
Kerčmar Ede
DNŠ MuraDNŠ Mura17.30NK Radenci SlatinaNK Radenci Slatina31.08.16 | Habjanič Sašo
Anželj Borut
Smej Simon
Crnkovič Božidar

Rezultati po 1. odigranih krogih

Ni vsebine za prikaz.

Lestvica po 1. odigranih krogih

Ni vsebine za prikaz.

Strelci po 1. odigranih krogih

Ni vsebine za prikaz.

Prepovedi

Ni vsebine za prikaz.

Kartoni

Ni vsebine za prikaz.

Fairplay

Ni vsebine za prikaz.
Ni vsebine za prikaz

Sklep

Ni vsebine za prikaz.