Logotip MNZ Murska Sobota

ČLANSKI POKAL MNZ MURSKA SOBOTA 2016/2017 program

RangIme in priimekKlubZadetkiAvtogoli11 metrovke
1Smodiš ŽigaŠD Cven500
2Buček Huber NikolasNK Grad400
3Škalič LeonNK Šalovci400
4Sabo DamjanŠD NK Križevci400
5Vegi Kalamar AlenŠD NK Križevci400
6Maroša AmadejDNŠ Mura400
7Novak SamoŠD NK Križevci402
8Ciglarič LukaND Lušt Beltinci402
9Kolar TimDNŠ Mura300
10Jelen PatrickAvto Rajh Ljutomer300
11Mauko MitjaND Lušt Beltinci300
12Bojnec TimiNK Lipa300
13Ropoša BorutNK Dokležovje301
14Hari TadejŠD NK Križevci301
15Karas MihaelDNŠ Mura301
16Šlihthuber BoštjanŠD NK Križevci301
17Pihler UrošŠD Cven301
18Vaš ArpadDNŠ Mura302
19Tkalec DavidNK Lipa200
20Gerendaj AlenRakičan200
21Rešek MitjaDNŠ Mura200
22Klobasa TilenŠNK Radgona200
23Karba JernejŠNK Radgona200
24Kopinja SimonNK Kema Puconci200
25Kolarič KristjanŠNK Radgona200
26Dugonjić DenisND Lušt Beltinci200
27Potočnik MatjažNK Apače200
28Frčko DanijelNK Goričanka200
29Kurež RobertDNŠ Mura200
30Kapun SimonŠD Cven200
31Grah GregorNK Šalovci200
32Godvajs BorutNK Aluvar Gančani200
33Gaber MarkoNK Grad200
34Kotnik LukaNK Tromejnik G-Sukič200
35Kaučič JožeŠNK Radgona B201
36Kous ŽigaDNŠ Mura201
37Pojbič MiranŠD NK Križevci201
38Sovec DanielŠNK Radgona202
39Pongračič MarioŠD Cven202
40Jerič PrimožNK Lipa100
41Ribaš SašoNK Grad100
42Lepoša GoranŠD NK Križevci100
43Gašpar SašoŠD NK Križevci100
44Sabotin ŽanNK Čarda Martjanci100
45Semenič TilenAvto Rajh Ljutomer100
46Jančar AlenRakičan100
47Čolnik BoštjanNK Radenci Slatina100
48Panič PrimožAvto Rajh Ljutomer100
49Škafar DejanŠD Ižakovci100
50Felicijan FlorijanNK Lipa100
51Kocbek MarkoŠNK Radgona100
52Tivadar DejanNK Aluvar Gančani100
53Lonzarić DavidDNŠ Mura100
54Šinko AntonSerdica Kl. Šinko100
55Huber AndrejNK Hodoš100
56Kuronja MatejŠD NK Križevci100
57Zorko RokDNŠ Mura100
58Hartman JanND Lušt Beltinci100
59Bokan RokNK Tromejnik G-Sukič100
60Podgorelec TadejŠD Cven100
61Balažic RokNK Dokležovje100
62Palatin RajkoNK Aluvar Gančani100
63Kristl JanND Lušt Beltinci100
64Toth KevinDNŠ Mura100
65Meolic ŽigaRakičan100
66Turza AndrejSerdica Kl. Šinko100
67Žlebič StivenNK Tromejnik G-Sukič100
68Smodiš DejanŠD Cven100
69Pintarič TilenŠNK Radgona100
70Bogičevič ZvonkoŠD Roma100
71Cvetko MihaŠNK Radgona100
72Vöröš AljošaNK Grad100
73Bagari MarkoRakičan100
74Rogač MitjaNK Aluvar Gančani100
75Kocuvan RokAvto Rajh Ljutomer100
76Horvat JasminŠD NK Pušča100
77Atanasov DarkoDNŠ Mura100
78Horvat NenadŠD Roma100
79Lovrec RokNK Tromejnik G-Sukič100
80Šadl JureŠNK Radgona B100
81Balajc ŽigaŠD NK Rotunda100
82Lehko BlažŠNK Radgona100
83Potočnik AljažŠD NK Križevci100
84Suhač MihaelNK Tromejnik G-Sukič100
85Vuković OgnjenNK Grad100
86Bračič BorutŠNK Radgona100
87Kovač MitjaSerdica Kl. Šinko100
88Kočiš DenisSerdica Kl. Šinko100
89Smodiš AlenŠD Ižakovci100
90Rogač MatejNK Tromejnik G-Sukič100
91Ropoša RokND Lušt Beltinci100
92Svetanič AlešSerdica Kl. Šinko101
93Knaus MartinŠD NK Križevci101
94Faršang DanijelSerdica Kl. Šinko101
95Muhič TomažNK Apače101
96Tratnjek LeonNK Dokležovje101
97Kotnik DanijelNK Apače101
98Kardinar NikoAvto Rajh Ljutomer101
99Srt NikoŠNK Radgona B101
100Granfol DavidŠD Ižakovci101
101Prančberger AlenNK Apače101
102Borovič DavidNK Lipa101
103Slana DejanNK Dokležovje101
104Fajfar AndrejAvto Rajh Ljutomer101
105Lorbek NikDNŠ Mura101
106Brumen AlenAvto Rajh Ljutomer101
107Kozar AlenDNŠ Mura101
108Duh MatejNK Goričanka101
109Jerič IzidorNK Dokležovje101
110Bokan GregorNK Tromejnik G-Sukič101
111Hajdinjak MatejŠNK Radgona B101
112Senekovič DenisŠNK Radgona101
113Jerebic DenisŠD Ižakovci101
114Potočnik SašoŠD Cven101
115Šnajder GoranND Lušt Beltinci101
116Meolic MihaelNK Dokležovje101
117Apatič TadejND Lušt Beltinci101
118Pučko TjanŠNK Radgona B101
119Matuš RokNK Apače101
120Bico MatejŠD Ižakovci101
121Fartek JožekSerdica Kl. Šinko101
122Nemec TilenDNŠ Mura110
123Kosi DomenNK Kema Puconci010
124Kreft TilenNK Dokležovje010