Logotip MNZ Murska Sobota

program

TURNIR 6

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE HODOŠ: SOBOTA 27.05.2017

 

URA

PARI

10.00

GANČANI : ŠALOVCI

10:25

HODOŠ : KRIŽEVCI

10:50

ŠALOVCI : KRIŽEVCI

11.15

GANČANI : HODOŠ

11.40

HODOŠ : ŠALOVCI

12.00

KRIŽEVCI : GANČANI

 

 

SKUPINA B – IGRIŠČE SERDICA: SOBOTA 27.05.2017

 

URA

PARI

10.00

SERDICA KL. ŠINKO : APAČE

10:25

IŽAKOVCI : MURA 2

10:50

APAČE : MURA 2

11.15

SERDICA KL. ŠINKO : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI : APAČE

12.00

MURA 2 : SERDICA KL. ŠINKO

 

 

SKUPINA C – IGRIŠČE BAKOVCI: SOBOTA 27.05.2017

 

URA

PARI

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : BAKOVCI

10:25

RADGONA 2 : RAKIČAN

10:50

RADGONA 2 : ŽNK POMURJE BELTINCI

11.15

RAKIČAN : BAKOVCI

11.40

ŽNK POMURJE BELTINCI : RAKIČAN

12.00

BAKOVCI : RADGONA 2

  

SKUPINA D – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 27.05.2017

 

URA

PARI

10.00

TIŠINA: ČARDA 1

10:25

RADGONA 1 : VERŽEJ

10:50

ČARDA 1 : VERŽEJ

11.15

TIŠINA : RADGONA 1

11.40

RADGONA 1: ČARDA 1

12.00

VERŽEJ : TIŠINA

 

 

SKUPINA E – IGRIŠČE RADENCI: SOBOTA 27.05.2017

 

URA

PARI

10.00

RADENSKA SLATINA: LJUTOMER

10:25

MURA 1 : ROMA

10:50

LJUTOMER : ROMA

11.15

RADENSKA SLATINA : MURA 1

11.40

MURA 1 : LJUTOMER

12.00

ROMA : RADENSKA SLATINA

 

 

SKUPINA F – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 27.05.2017

 

URA

PARI

10.00

ČARDA 2 :  KEMA PUCONCI

10:30

BELTINCI : ČARDA 2

11:00

KEMA PUCONCI : BELTINCI

 

 
 

TURNIR 5

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE RAKIČAN: SOBOTA 13. 05. 2017

 

URA

PARI

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI: GANČANI

10:25

BELTINCI : RAKIČAN

10:50

GANČANI : RAKIČAN

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI:BELTINCI

11.40

BELTINCI : GANČANI

12.00

RAKIČAN : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

 

SKUPINA B – IGRIŠČE IŽAKOVCI: SOBOTA 13. 05. 2017

 

URA

PARI

10.00

IŽAKOVCI :ROMA

10:25

HODOŠ : ČARDA 2

10:50

ROMA: ČARDA 2

11.15

IŽAKOVCI : HODOŠ

11.40

HODOŠ : ROMA

12.00

ČARDA 2 : IŽAKOVCI

 

 

SKUPINA C – IGRIŠČE KRIŽEVCI: SOBOTA 13. 05. 2017

 

URA

PARI

10.00

KRIŽEVCI: SERDICA KL. ŠINKO

10:25

ŠALOVCI : BAKOVCI

10:50

SERDICA KL. ŠINKO: BAKOVCI

11.15

KRIŽEVCI: ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

12.00

BAKOVCI : KRIŽEVCI

 

 

SKUPINA D – IGRIŠČE GORNJA RADGONA: SOBOTA 13. 05. 2017

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 2 : APAČE

10:25

RADENSKA SLATINA

10:50

APAČE: RADENSKA SLATINA

11.15

RADGONA 2

11.40

APAČE

12.00

RADENSKA SLATINA : RADGONA 2

 

 

SKUPINA E – IGRIŠČE GORNJA RADGONA: SOBOTA 13. 05. 2017

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 1 : LJUTOMER

10.25

MURA 1 : VERŽEJ

10:.50

LJUTOMER : VERŽEJ

11.15

RADGONA 1 : MURA 1

11.40

MURA 1 : LJUTOMER

12.00

VERŽEJ: RADGONA 1

 

 

SKUPINA F – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 13. 05. 2017

 

URA

PARI

10.00

ČARDA 1 :  TIŠINA

10:25

MURA 2 : KEMA PUCONCI 

10:50
11.15
11.40
12:00
TIŠINA : ČARDA1
KEMA PUCONCI : MURA 2
TIŠINA : KEMA PUCONCI
ČARDA 1 : MURA 2
 

 

 
 

TURNIR 4 

DAN IGRANJA - SOBOTA

 
SKUPINA A – IGRIŠČE BAKOVCI: SOBOTA 15. 04. 2017

 

URA

PARI

10.00

MURA 1 : TIŠINA

10:25

SERDICA KL. ŠINKO : BAKOVCI

10:50

TIŠINA : BAKOVCI

11.15

MURA 1 : SERDICA KL. ŠINKO

11.40

SERDICA KL. ŠINKO : TIŠINA

12.00

BAKOVCI : MURA 1

 
 

SKUPINA B – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 15. 04. 2017

 

URA

PARI

10.00

ČARDA 2 : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:25

ŠALOVCI : LJUTOMER

10:50

ŽNK POMURJE BELTINCI : LJUTOMER

11.15

ČARDA 2 : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

12.00

LJUTOMER : ČARDA 2

 
 

SKUPINA C – IGRIŠČE RADGONA: SOBOTA 15. 04. 2017

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 1 : IŽAKOVCI

10:25

KRIŽEVCI : RAKIČAN

10:50

IŽAKOVCI : RAKIČAN

11.15

RADGONA 1 : KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI : IŽAKOVCI

12.00

RAKIČAN : RADGONA 1

 

 

SKUPINA D – IGRIŠČE VERŽEJ: SOBOTA 15. 04. 2017

 

URA

PARI

10.00

VERŽEJ : BELTINCI

10:25

APAČE : KEMA PUCONCI

10:50

BELTINCI : KEMA PUCONCI

11.15

VERŽEJ : APAČE

11.40

APAČE : BELTINCI

12.00

KEMA PUCONCI : VERŽEJ

 
 

SKUPINA E – IGRIŠČE MURSKA SOBOTA: SOBOTA 15. 04. 2017

 

URA

PARI

10.00

MURA 2 : RADGONA 2

10:25

HODOŠ : ČARDA 1

10:50

RADGONA 2 : ČARDA 1

11.15

MURA 2: HODOŠ

11.40

HODOŠ : RADGONA 2

12.00

ČARDA 1 : MURA 2

 
 

SKUPINA F – IGRIŠČE RADENCI: SOBOTA 15. 04. 2017

 

URA

PARI

10.00

ROMA : RADENSKA SLATINA

10:30

GANČANI: ROMA

11:00

RADENSKA SLATINA : GANČANI

 

 
 
 
 
 
 

TURNIR 3

DAN IGRANJA - SOBOTA
 
SKUPINA A – IGRIŠČE TIŠINA: SOBOTA 08. 10. 2016
 

URA

PARI

10.00

TIŠINA : KEMA PUCONCI

10:25

RADGONA 1 : MURA 2

10:50

KEMA PUCONCI : MURA 2

11.15

TIŠINA : RADGONA 1

11.40

RADGONA 1 : KEMA PUCONCI

12.00

MURA 2 : TIŠINA

 

 

SKUPINA  B – IGRIŠČE RAKIČAN: SOBOTA 08. 10. 2016

 

URA

PARI

10.00

RAKIČAN : KRIŽEVCI

10:25

ČARDA 2 : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:50

KRIŽEVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

11.15

RAKIČAN : ČARDA 2

11.40

ČARDA 2 : KRIŽEVCI

12.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : RAKIČAN

 
 

SKUPINA C – IGRIŠČE BAKOVCI: SOBOTA 08. 10. 2016

 

URA

PARI

10.00

ŠALOVCI : BAKOVCI

10:25

VERŽEJ : SERDICA KL. ŠINKO

10:50

BAKOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

11.15

ŠALOVCI : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : BAKOVCI

12.00

SERDICA KL. ŠINKO : ŠALOVCI

 
 

SKUPINA D – IGRIŠČE APAČE: SOBOTA 08. 10. 2016

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 2 : GANČANI

10:25

RADENSKA SLATINA : APAČE

10:50

GANČANI : APAČE

11.15

RADGONA 2: RADENSKA SLATINA

11.40

RADENSKA SLATINA : GANČANI

12.00

APAČE : RADGONA 2

 
 

SKUPINA E – IGRIŠČE LJUTOMER: SOBOTA 08. 10. 2016

 

URA

PARI

10.00

BELTINCI: IŽAKOVCI

10:25

LJUTOMER : MURA 1

10:50

IŽAKOVCI : MURA 1

11.15

BELTINCI: LJUTOMER

11.40

LJUTOMER : IŽAKOVCI

12.00

MURA 1 : BELTINCI

 
 

SKUPINA F – IGRIŠČE HODOŠ: SOBOTA 08. 10. 2016

 

URA

PARI

10.00

ČARDA 1 :  HODOŠ

10:30

ROMA : ČARDA 1

11:00

HODOŠ : ROMA

 

TURNIR 2

DAN IGRANJA - SOBOTA
 
SKUPINA A – IGRIŠČE BAKOVCI: SOBOTA 24. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

BAKOVCI : HODOŠ

10:25

RADGONA 1 : MURA 1

10:50

HODOŠ : MURA 1

11.15

BAKOVCI : RADGONA 1

11.40

RADGONA 1 : HODOŠ

12.00

MURA 1 : BAKOVCI

 

SKUPINA B – IGRIŠČE TIŠINA: SOBOTA 24. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

APAČE : ČARDA 1

10:25

TIŠINA : ŠALOVCI

10:50

ČARDA 1 : ŠALOVCI

11.15

APAČE : TIŠINA

11.40

TIŠINA : ČARDA 1

12.00

ŠALOVCI : APAČE

 

SKUPINA C– IGRIŠČE BELTINCI: SOBOTA 24. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 2 : VERŽEJ

10:25

KEMA PUCONCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:50

VERŽEJ : ŽNK POMURJE BELTINCI

11.15

RADGONA 2 : KEMA PUCONCI

11.40

KEMA PUCONCI : VERŽEJ

12.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : RADGONA 2

 

SKUPINA D – IGRIŠČE LJUTOMER: SOBOTA 24. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

LJUTOMER : RADENSKA SLATINA

10:30

ČARDA 2 : LJUTOMER

11:00

RADENSKA SLATINA : ČARDA 2

 

SKUPINA E – IGRIŠČE IŽAKOVCI: SOBOTA 24. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

BELTINCI : IŽAKOVCI

10:25

MURA 2 : KRIŽEVCI

10:50

IŽAKOVCI : KRIŽEVCI

11.15

BELTINCI : MURA 2

11.40

MURA 2 : IŽAKOVCI

12.00

KRIŽEVCI : BELTINCI

 

 

SKUPINA F – IGRIŠČE RAKIČAN: SOBOTA 24. 09. 2016

 

 

URA

PARI

10.00

SERDICA KL. ŠINKO  : GANČANI

10:25

ROMA : RAKIČAN

10:50

GANČANI : RAKIČAN

11.15

SERDICA KL. ŠINKO  : ROMA

11.40

ROMA : GANČANI

12.00

RAKIČAN : SERDICA KL. ŠINKO

 


1. TURNIR

 

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 10. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

ČARDA 1 : BELTINCI

10:25

RAKIČAN : LJUTOMER

10:50

BELTINCI : LJUTOMER

11.15

ČARDA 1 : RAKIČAN

11.40

RAKIČAN : BELTINCI

12.00

LJUTOMER : ČARDA 1

 

SKUPINA B– IGRIŠČE GANČANI: SOBOTA 10. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

VERŽEJ : BAKOVCI

10:25

IŽAKOVCI : GANČANI

10:50

BAKOVCI : GANČANI

11.15

VERŽEJ : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI : BAKOVCI

12.00

GANČANI : VERŽEJ

 

SKUPINA C - IGRIŠČE SERDICA: SOBOTA 10. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

KEMA PUCONCI : HODOŠ

10:25

ŠALOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

10:50

HODOŠ : SERDICA KL. ŠINKO

11.15

KEMA PUCONCI : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : HODOŠ

12.00

SERDICA KL. ŠINKO : KEMA PUCONCI

 

SKUPINA D- IGRIŠČE RADENCI: SOBOTA 10. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 1 : TIŠINA

10:25

RADENSKA SLATINA : MURA 2

10:50

TIŠINA : MURA 2

11.15

RADGONA 1 : RADENSKA SLATINA

11.40

RADENSKA SLATINA : TIŠINA

12.00

MURA 2 : RADGONA 1

 

SKUPINA E - IGRIŠČE VANČA VAS: SOBOTA 10. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

ČARDA 2: ŽNK POMURJE BELTINCI

10:25

KRIŽEVCI : ROMA

10:50

ŽNK POMURJE BELTINCI : ROMA

11.15

ČARDA 2 : KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

12:00

ROMA : ČARDA 2

 

SKUPINA F - IGRIŠČE MURSKA SOBOTA SOBOTA 10. 09. 2016

 

URA

PARI

10.00

APAČE : MURA 1

10:30

RADGONA 2 : APAČE

11:00

MURA 1 : RADGONA 2