Logotip MNZ Murska Sobota

program

IGRALNI DAN - TOREK:
 

9. KROG - 28. 03. 2017 OB 16.30

SODNIK

REZULTATI

MURA I. : MURA II.

TRATNJEK Andrej

2:1 (2:1)

CANKOVA  : LJUTOMER

MARIČ Andrej

0:2 (0:0)

GMT BOGOJINA : KEMA PUCONCI

KUČAN Bojan

2:4 (0:0)

ŠNK RADGONA : VERŽEJ

PELC Mitja

0:2 (0:0)

ND BELTINCI : ČARDA

REMS Jure

1:4 (1:1)

 

 

10. KROG – 04. 04. 2017  OB 16.30

SODNIK

REZULTATI


MURA II. : ČARDA

HABJANIČ Sašo
5:0 (1:0)

ND BELTINCI : VERŽEJ 

VEREŠ Darko
0:10 (0:4)

ŠNK RADGONA : KEMA PUCONCI 

MISJA Tjaša
4:1 (2:1)

GMT BOGOJINA : LJUTOMER  

MATJAŠ Alen
0:4 (0:2)

CANKOVA : MURA I.

MARIČ Andrej
0:1 (0:0)

 


11. KROG – 11. 04. 2017   OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

CANKOVA : MURA II. 

GJUREČ Uroš
1:1 (0:1)

MURA I. : GMT BOGOJINA

GABOR Iva
12:0 (5:0)

LJUTOMER : ŠNK RADGONA 

TOPOLNIK Gorazd
2:1 (1:0)

KEMA PUCONCI : ND BELTINCI 

MISJA Tjaša
1:1 (1:1)

VERŽEJ : ČARDA

GABOR Jožef
7:0 (3:0)

 

12. KROG – 18. 04. 2017  OB 16.30

SODNIK

REZULTATI

MURA II. : VERŽEJ  
CIFER Nina
1:0 (0:0)

ČARDA :  KEMA PUCONCI

BOČKOREC Patrik
2:0 (0:0)

ND BELTINCI : LJUTOMER 

GABOR Iva
0:5 (0:3)

ŠNK RADGONA : MURA I. 

MISJA Tjaša
0:3 (0:1)

GMT BOGOJINA : CANKOVA 

TRATNJEK Andrej
0:0

 

13. KROG - 25. 04. 2017  OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

GMT BOGOJINA : MURA II. 

GABOR Iva
0:12 (0:6)

CANKOVA : ŠNK RADGONA 

MARIČ Andrej
1:3 (0:1)
MURA I. : ND BELTINCI
HABJANIČ Sašo
0:0

LJUTOMER : ČARDA

ČONTALA Marjan
0:5 (0:2)

KEMA PUCONCI : VERŽEJ  

GABOR Jožef
2:3 (1:1)

 

14. KROG – 02. 05. 2017  OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

MURA II. : KEMA PUCONCI -
TRATNJEK Andrej

 

3:0 (1:0)

VERŽEJ : LJUTOMER 

GABOR Jožef
4:0 (1:0)

ČARDA : MURA I. 

ŠPUR Staša
5:1 (2:1)

ND BELTINCI : CANKOVA

CIFER Nina
4:2 (0:1)

ŠNK RADGONA : GMT BOGOJINA 

VRABEL Tanja
5:4 (5:2)

 

15. KROG -  09. 05. 2017  OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

ŠNK RADGONA : MURA II.

GABOR iva
0:5 (0:0)
GMT BOGOJINA : ND BELTINCI 
MATJAŠ Alen 1:7 (1_2)

CANKOVA : ČARDA

MISJA Tjaša
1:8 (0:2)

MURA I. : VERŽEJ

HABJANIČ Sašo
1:0 (0:0)
LJUTOMER : KEMA PUCONCI
HABJANIČ Sašo
 3:3 (2:0)

 

16. KROG – 16. 05. 2017  OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

MURA II. : LJUTOMER -
NEMET Slavko
6:2 (3:0)

KEMA PUCONCI : MURA I.

GABOR Jožef
2:4 (0:1)
VERŽEJ : CANKOVA
VEREŠ Darko
9:0 (6:0)

ČARDA : GMT BOGOJINA

TRATNJEK Andrej
12:0 (8:0)

ND BELTINCI : ŠNK RADGONA

HABJANIČ Sašo
1:1 (0:0)

 

17. KROG – 23. 05. 2017  OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

ND BELTINCI : MURA II.

VRABEL Tanja
1:1 (1:1)

ŠNK RADGONA : ČARDA 

MISJA Tjaša
0:3 (0:2)

GMT BOGOJINA : VERŽEJ

ZAKAL Pavel
1:9 (0:4)
CANKOVA : KEMA PUCONCI
MARIČ Andrej
3:3 (2:1)

MURA I. : LJUTOMER

HABJANIČ Sašo
4:0 (2:0)

 

 

18. KROG – 30. 05. 2017  OB 17.00

SODNIK

REZULTATI

MURA II. : MURA I.

HABJANIČ Sašo
3:4 (2:3)

LJUTOMER : CANKOVA

ČONTALA Marjan
11:1 (6:0)

KEMA PUCONCI : GMT BOGOJINA 

GABOR Jožef
3:1 (3:1)

VERŽEJ : ŠNK RADGONA

TRATNJEK Andrej
5:0 (1:0)

ČARDA : ND BELTINCI 

VEREŠ Darko
8:1 (3:1)

 

GMT BOGOJINA IGRA DOMAČE TEKME NA IGRIŠČU NK SERDICA V SERDICI !
 
 
LESTVICA PO 18. KROGU:

Mesto

Klub

Tekem

Zmag

Neodločeno

Porazov

Goli

Točke

1.

MURA I.

18

15

2

1

62:13

47

2.

VERŽEJ

18

15

0

3

107:13

45

3.

MURA II.

18

12

3

3

67:18

39

4.

ČARDA

18

11

2

5

86:34

38

5.

LJUTOMER

18

7

4

7

39:42

25

6.

KEMA PUCONCI

18

7

3

8

43:42

24

7.

ŠNK RADGONA

18

5

2

11

41:37

17

8.

ND BELTINCI

18

4

5

9

42:55

17

9.

CANKOVA

18

1

3

14

18:115

6

10.

GMT BOGOJINA

18

0

2

16

12:133

2



 
JESENSKI DEL 2016/2017

 

1. KROG - 06. 09. 2016 OB 17.00

SODNIKI

REZULTATI


ČARDA  :  MURA II.

GABOR Iva

0:0


VERŽEJ  :  ND BELTINCI

CIFER Nina

6:0 (1:0)


KEMA PUCONCI  : ŠNK RADGONA

MATJAŠ Alen

3:2 (0:2)


LJUTOMER  : GMT BOGOJINA

PELCL Mitja

0:0


MURA I.  : CANKOVA

REMS Jure

11:0 (7:0)


 

2. KROG – 13. 09.2016 OB 17.00

SODNIKI

REZULTATI

MURA II.  : CANKOVA

GABOR Jožef

5:2 (2:2)

GMT BOGOJINA  : MURA I.

ROGAČ Andrej

1:5 (1:2)

ŠNK RADGONA  : LJUTOMER

VRABEL Tanja

1:3 (1:2)

ND BELTINCI  : KEMA PUCONCI

STAJNKO Borut Franc

2:3 (1:2)

ČARDA  : VERŽEJ

MATJAŠ Alen

3:7 (1:5)

 

3. KROG – 20. 09. 2016 OB 16.30

SODNIKI

REZULTATI

VERŽEJ  : MURA II.

TRATNJEK Andrej

3:0 (1:0)

KEMA PUCONCI  : ČARDA

MATJAŠ Alen

 2:1 (1:0)

LJUTOMER  :  ND BELTINCI

PELCL Mitja

 3:0 (1:0)

MURA I.  : ŠNK RADGONA

PERŠ Luka

 2:1 (1:1)

CANKOVA  : GMT BOGOJINA

GJUREČ Uroš

 4:2 (0:2)

 

4. KROG -  27. 09. 2016 OB 16.30

SODNIKI

REZULTATI

MURA II.  : GMT BOGOJINA

GABOR Jožef

11:0 (7:0)

ŠNK RADGONA  : CANKOVA

MISJA Tjaša

7:1 (4:0)

ND BELTINCI  : MURA I.

REMS Jure

1:2 (1:0)

ČARDA  : LJUTOMER

GABOR Iva

1:1 (1:0)

VERŽEJ :  KEMA PUCONCI
 

STAJNKO Borut Franc

5:2 (3:1)


 

5. KROG – 04. 10. 2016 OB 16.00

SODNIKI

REZULTATI

KEMA PUCONCI  : MURA II.

ŠPUR Staša

0:2 (0:0)

LJUTOMER  : VERŽEJ

TOPOLNIK Gorazd

1:7 (1:3)

MURA I.  : ČARDA

GABOR Jožef

6:1 (1:1)

CANKOVA  :  ND BELTINCI

GJUREČ Uroš

1:8 (1:2)

GMT BOGOJINA  : ŠNK RADGONA

MARIČ Andrej

0:6 (0:1)

 

6. KROG -  11. 10. 2016 OB 16.00

SODNIKI

REZULTATI

MURA II.  : ŠNK RADGONA

MISJA Tjaša

2:0 (0:0)

ND BELTINCI  : GMT BOGOJINA

CIFER Nina

10:0 (5:0)

ČARDA  : CANKOVA

ROGAČ Andrej

14:0 (7:0)

VERŽEJ  :  MURA I.

VEREŠ Darko

0:1 (0:0)

KEMA PUCONCI  : LJUTOMER

MATJAŠ Alen

3:1(2:0)

 

7. KROG – 18. 10. 2016 OB 16.00

SODNIKI

REZULTATI

LJUTOMER  : MURA II.

KAPUN Matej

1:6 (0:4)

MURA I.  : KEMA PUCONCI

GABOR Iva

3:2 (1:0)

CANKOVA  : VERŽEJ

MISJA Tjaša

1:17 (1:6)

GMT BOGOJINA  : ČARDA

ZAKEL Pavel

0:16 (0:11)

ŠNK RADGONA  :  ND BELTINCI
 

PELCL Mitja

3:3 (3:1)

 

8. KROG – 25. 10. 2016 OB 16.00

SODNIKI

REZULTATI

MURA II.  :  ND BELTINCI

GABOR Iva

3:2 (1:1)

ČARDA  : ŠNK RADGONA

GABOR Jožef

3:2 (1:1)

VERŽEJ  :  GMT BOGOJIN

TOPOLNIK Gorazd

13:0 (5:0)

KEMA PUCONCI  : CANKOVA
 

KRANJC Tomaž

9:0 (3:0)

LJUTOMER  : MURA I.
 

CIFER Nina

0:0