Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

Tekmovanja

Sezona 2018/2019 » 1.MNL ČLANI 2018/19 » Program tekmovanja

1. krog - 19.08.18

Serdica19.08.18 ob 17.30
Serdica Kl. ŠinkoŠD Cven
Hodoš19.08.18 ob 17.30
HodošMura Veterani
Bakovci18.08.18 ob 17.30
Bakovci Kema Puconci
Ižakovci19.08.18 ob 17.30
NK Aqua IžakovciLipa
Gančani19.08.18 ob 17.30
Aluvar GančaniRotunda

2. krog - 25.08.18

Cven25.08.18 ob 17.00
ŠD CvenRotunda
Lipa26.08.18 ob 10.30
LipaAluvar Gančani
Puconci25.08.18 ob 17.00
Kema PuconciNK Aqua Ižakovci
Murska Sobota24.08.18 ob 19.00
Mura VeteraniBakovci
Serdica26.08.18 ob 17.00
Serdica Kl. ŠinkoHodoš

3. krog - 02.09.18

Hodoš02.09.18 ob 16.30
HodošŠD Cven
Bakovci01.09.18 ob 16.30
BakovciSerdica Kl. Šinko
Ižakovci02.09.18 ob 16.30
NK Aqua IžakovciMura Veterani
Gančani02.09.18 ob 16.30
Aluvar Gančani Kema Puconci
Selo-Rotunda02.09.18 ob 16.30
RotundaLipa

4. krog - 09.09.18

Cven08.09.18 ob 16.30
ŠD CvenLipa
Puconci08.09.18 ob 16.30
Kema PuconciRotunda
Murska Sobota07.09.18 ob 19.00
Mura VeteraniAluvar Gančani
Serdica09.09.18 ob 16.30
Serdica Kl. ŠinkoNK Aqua Ižakovci
Hodoš09.09.18 ob 16.30
HodošBakovci

5. krog - 16.09.18

Bakovci15.09.18 ob 16.00
BakovciŠD Cven
Ižakovci16.09.18 ob 13.30
NK Aqua IžakovciHodoš
Gančani16.09.18 ob 16.00
Aluvar GančaniSerdica Kl. Šinko
Selo-Rotunda16.09.18 ob 16.00
RotundaMura Veterani
Lipa16.09.18 ob 10.30
Lipa Kema Puconci

6. krog - 22.09.18

Cven22.09.18 ob 16.00
ŠD Cven Kema Puconci
Murska Sobota21.09.18 ob 19.00
Mura VeteraniLipa
Serdica23.09.18 ob 16.00
Serdica Kl. ŠinkoRotunda
Hodoš23.09.18 ob 16.00
HodošAluvar Gančani
Bakovci22.09.18 ob 16.00
BakovciNK Aqua Ižakovci

7. krog - 30.09.18

Ižakovci30.09.18 ob 15.30
NK Aqua IžakovciŠD Cven
Gančani30.09.18 ob 15.30
Aluvar GančaniBakovci
Selo-Rotunda30.09.18 ob 15.30
RotundaHodoš
Lipa30.09.18 ob 10.30
LipaSerdica Kl. Šinko
Puconci29.09.18 ob 15.30
Kema PuconciMura Veterani

8. krog - 07.10.18

Cven06.10.18 ob 15.30
ŠD CvenMura Veterani
Serdica07.10.18 ob 15.30
Serdica Kl. Šinko Kema Puconci
Hodoš07.10.18 ob 15.30
HodošLipa
Bakovci06.10.18 ob 15.30
BakovciRotunda
Ižakovci07.10.18 ob 15.30
NK Aqua IžakovciAluvar Gančani

9. krog - 14.10.18

Gančani14.10.18 ob 15.30
Aluvar GančaniŠD Cven
Selo-Rotunda14.10.18 ob 15.30
RotundaNK Aqua Ižakovci
Lipa14.10.18 ob 10.30
LipaBakovci
Puconci13.10.18 ob 15.30
Kema PuconciHodoš
Murska Sobota12.10.18 ob 19.00
Mura VeteraniSerdica Kl. Šinko

10. krog - 20.10.18

Cven20.10.18 ob 15.00
ŠD CvenSerdica Kl. Šinko
Murska Sobota19.10.18 ob 19.00
Mura VeteraniHodoš
Puconci20.10.18 ob 15.00
Kema PuconciBakovci
Lipa21.10.18 ob 10.30
LipaNK Aqua Ižakovci
Selo-Rotunda21.10.18 ob 15.00
RotundaAluvar Gančani

11. krog - 28.10.18

Selo-Rotunda28.10.18 ob 14.00
RotundaŠD Cven
Gančani28.10.18 ob 14.00
Aluvar GančaniLipa
Ižakovci28.10.18 ob 14.00
NK Aqua Ižakovci Kema Puconci
Bakovci27.10.18 ob 15.00
BakovciMura Veterani
Hodoš28.10.18 ob 14.00
HodošSerdica Kl. Šinko

12. krog - 04.11.18

Cven03.11.18 ob 14.00
ŠD CvenHodoš
Serdica04.11.18 ob 14.00
Serdica Kl. ŠinkoBakovci
Murska Sobota02.11.18 ob 19.00
Mura VeteraniNK Aqua Ižakovci
Puconci03.11.18 ob 14.00
Kema PuconciAluvar Gančani
Lipa04.11.18 ob 10.30
LipaRotunda

13. krog - 11.11.18

Lipa11.11.18 ob 10.30
LipaŠD Cven
Selo-Rotunda11.11.18 ob 13.30
Rotunda Kema Puconci
Gančani11.11.18 ob 13.30
Aluvar GančaniMura Veterani
Ižakovci11.11.18 ob 13.30
NK Aqua IžakovciSerdica Kl. Šinko
Bakovci10.11.18 ob 13.30
BakovciHodoš

14. krog - 18.11.18

Cven17.11.18 ob 13.00
ŠD CvenBakovci
Hodoš18.11.18 ob 13.00
HodošNK Aqua Ižakovci
Serdica18.11.18 ob 13.00
Serdica Kl. ŠinkoAluvar Gančani
Murska Sobota16.11.18 ob 19.00
Mura VeteraniRotunda
Puconci17.11.18 ob 13.00
Kema PuconciLipa

15. krog - 10.03.19

Puconci09.03.19 ob 15.30
Kema PuconciŠD Cven
Lipa10.03.19 ob 10.30
LipaMura Veterani
10.03.19 ob 15.30
RotundaSerdica Kl. Šinko
Gančani10.03.19 ob 15.30
Aluvar GančaniHodoš
Ižakovci10.03.19 ob 15.30
NK Aqua IžakovciBakovci

16. krog - 17.03.19

Cven16.03.19 ob 15.30
ŠD CvenNK Aqua Ižakovci
Bakovci16.03.19 ob 15.30
BakovciAluvar Gančani
Hodoš17.03.19 ob 15.30
HodošRotunda
Serdica17.03.19 ob 15.30
Serdica Kl. ŠinkoLipa
Murska Sobota15.03.19 ob 19.00
Mura Veterani Kema Puconci

17. krog - 24.03.19

Murska Sobota22.03.19 ob 19.00
Mura VeteraniŠD Cven
Puconci23.03.19 ob 15.30
Kema PuconciSerdica Kl. Šinko
Lipa24.03.19 ob 10.30
LipaHodoš
Gančani24.03.19 ob 15.30
Aluvar GančaniNK Aqua Ižakovci

18. krog - 31.03.19

Cven30.03.19 ob 16.00
ŠD CvenAluvar Gančani
Bakovci30.03.19 ob 16.00
BakovciLipa
Hodoš31.03.19 ob 16.00
Hodoš Kema Puconci
Serdica31.03.19 ob 14.00
Serdica Kl. ŠinkoMura Veterani

19. krog - 07.04.19

Bakovci07.04.19 ob 16.30
BakovciLipa
Serdica07.04.19 ob 16.30
Serdica Kl. ŠinkoŠD Cven
Puconci06.04.19 ob 16.30
Kema PuconciNK Aqua Ižakovci
Murska Sobota05.04.19 ob 19.00
Mura VeteraniHodoš

20. krog - 14.04.19

Hodoš14.04.19 ob 16.30
Hodoš Kema Puconci
Ižakovci14.04.19 ob 16.30
NK Aqua IžakovciSerdica Kl. Šinko
Cven13.04.19 ob 16.30
ŠD CvenBakovci
Lipa14.04.19 ob 11.00
LipaAluvar Gančani

21. krog - 22.04.19

Gančani22.04.19 ob 16.30
Aluvar GančaniŠD Cven
Bakovci20.04.19 ob 16.30
BakovciNK Aqua Ižakovci
Serdica20.04.19 ob 13.30
Serdica Kl. ŠinkoHodoš
Puconci20.04.19 ob 16.30
Kema PuconciMura Veterani

22. krog - 28.04.19

Murska Sobota26.04.19 ob 19.00
Mura VeteraniSerdica Kl. Šinko
Hodoš28.04.19 ob 17.00
HodošBakovci
Ižakovci28.04.19 ob 17.00
NK Aqua IžakovciAluvar Gančani
Cven27.04.19 ob 17.00
ŠD CvenLipa

23. krog - 05.05.19

Lipa05.05.19 ob 10.30
LipaNK Aqua Ižakovci
Gančani05.05.19 ob 17.00
Aluvar GančaniHodoš
Bakovci04.05.19 ob 17.00
BakovciMura Veterani
Serdica05.05.19 ob 17.00
Serdica Kl. Šinko Kema Puconci

24. krog - 12.05.19

Puconci11.05.19 ob 17.00
Kema PuconciBakovci
Murska Sobota10.05.19 ob 19.00
Mura VeteraniAluvar Gančani
Hodoš12.05.19 ob 17.00
HodošLipa
Ižakovci12.05.19 ob 17.00
NK Aqua IžakovciŠD Cven

25. krog - 19.05.19

Cven18.05.19 ob 17.30
ŠD CvenHodoš
Lipa19.05.19 ob 10.30
LipaMura Veterani
Gančani19.05.19 ob 17.30
Aluvar Gančani Kema Puconci
Bakovci18.05.19 ob 17.30
BakovciSerdica Kl. Šinko

26. krog - 26.05.19

Serdica26.05.19 ob 17.30
Serdica Kl. ŠinkoAluvar Gančani
Puconci26.05.19 ob 17.30
Kema PuconciLipa
Murska Sobota24.05.19 ob 19.00
Mura VeteraniŠD Cven
Hodoš26.05.19 ob 17.30
HodošNK Aqua Ižakovci

27. krog - 02.06.19

Ižakovci02.06.19 ob 17.30
NK Aqua IžakovciMura Veterani
Cven02.06.19 ob 17.30
ŠD Cven Kema Puconci
Lipa01.06.19 ob 17.30
LipaSerdica Kl. Šinko
Gančani01.06.19 ob 17.30
Aluvar GančaniBakovci
 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani