Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U7 - Ml. cicibani

Razpored

1. TURNIR U7 - SREDA, 11.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče – BRATONCI: SREDA, 11.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

16.30

ŽNK POMURJE BELTINCI : VERŽEJ

16.55

ŽNK GOR.STANJEVCI : GANČANI

17.20

VERŽEJ: GANČANI

17.45

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR.STANJEVCI

18.10

ŽNK GOR.STANJEVCI: VERŽEJ

18.35

GANČANI : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – LIPA: SREDA, 11.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

LIPA: IŽAKOVCI

16.55

BELTINCI : DOKLEŽOVJE

17.20

IŽAKOVCI : DOKLEŽOVJE

17.45

LIPA : BELTINCI

18.10

BELTINCI : IŽAKOVCI

18.35

DOKLEŽOVJE: LIPA

 

 C - SKUPINA – igrišče - BAKOVCI: SREDA, 11.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

LJUTOMER : BAKOVCI

16.55

MURA 1  : CVEN

17.20

BAKOVCI : CVEN

17.45

LJUTOMER  : MURA 1

18.10

MURA 1 : BAKOVCI

18.35

CVEN : LJUTOMER

  

D - SKUPINA – igrišče – ŠALOVCI : SREDA, 11.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

ŠALOVCI : MURA 2

16.55

KRIŽEVCI: HODOŠ

17.20

MURA 2: HODOŠ

17.45

ŠALOVCI: KRIŽEVCI

18.10

KRIŽEVCI: MURA 2

18.35

HODOŠ : ŠALOVCI

 

E - SKUPINA – igrišče – RAKIČAN: SREDA, 11.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

RAKIČAN : ČARDA

16.55

BOGOJINA  : TIŠINA

17.20

ČARDA : TIŠINA

17.45

RAKIČAN : BOGOJINA

18.10

BOGOJINA: ČARDA

18.35

TIŠINA: RAKIČAN

 

F - SKUPINA – igrišče RADENCI: SREDA, 11.09.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

RADGONA : RADENSKA SLATINA

17.25

APAČE : RADGONA

17.50

RADENSKA SLATINA: APAČE

  

G - SKUPINA – igrišče GRAD : SREDA, 11.09.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

SERDICA GORIČANKA : KEMA PUCONCI

17.25

GRAD : SERDICA GORIČANKA

17.50

KEMA PUCONCI: GRAD

 
 

2. TURNIR U7 - SREDA, 25.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče – BRATONCI: SREDA, 25.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

16.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 2

16.25

ŽNK GOR.STANJEVCI : DOKLEŽOVJE

16.50

MURA 2: DOKLEŽOVJE

17.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR.STANJEVCI

17.40

ŽNK GOR.STANJEVCI: MURA 2

18.05

DOKLEŽOVJE : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – CVEN: SREDA, 25.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

LIPA: RADENSKA SLATINA

16.25

CVEN : GANČANI

16.50

RADENSKA SLATINA : GANČANI

17.15

LIPA : CVEN

17.40

CVEN: RADENSKA SLATINA

18.05

GANČANI: LIPA

 

 C - SKUPINA – igrišče - IŽAKOVCI: SREDA, 25.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

LJUTOMER : IŽAKOVCI

16.25

VERŽEJ  : BELTINCI

16.50

IŽAKOVCI : BELTINCI

17.15

LJUTOMER  : VERŽEJ

17.40

VERŽEJ : IŽAKOVCI

18.05

BELTINCI : LJUTOMER

  

D - SKUPINA – igrišče – PUCONCI : SREDA, 25.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

BAKOVCI : RAKIČAN

16.25

KEMA PUCONCI: BOGOJINA

16.50

RAKIČAN: BOGOJINA

17.15

BAKOVCI: KEMA PUCONCI

17.40

KEMA PUCONCI: RAKIČAN

18.05

BOGOJINA : BAKOVCI

 

E - SKUPINA – igrišče SERDICA: ČETRTEK, 26.09.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

RADGONA : SERDICA GORIČANKA

16.25

GRAD  : ŠALOVCI

16.50

SERDICA GORIČANKA : ŠALOVCI

17.15

RADGONA : GRAD

17.40

GRAD: SERDICA GORIČANKA

18.05

ŠALOVCI: RADGONA

 

F - SKUPINA – igrišče TIŠINA: SREDA, 25.09.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

HODOŠ : TIŠINA

17.25

APAČE : HODOŠ

17.50

TIŠINA: APAČE

  

G - SKUPINA – igrišče KRIŽEVCI : SREDA, 25.09.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

ČARDA : KRIŽEVCI

17.25

MURA 1 : ČARDA

17.50

KRIŽEVCI: MURA 1

 
 

3. TURNIR U7 - SREDA, 09.10.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče – STANJEVCI: SREDA, 09.10.2019

 URA IGRANJA

PAR

16.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 1

16.25

ŽNK GOR.STANJEVCI : BAKOVCI

16.50

MURA 1: BAKOVCI

17.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR.STANJEVCI

17.40

ŽNK GOR.STANJEVCI: MURA 1

18.05

BAKOVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

 

B - SKUPINA – igrišče – RAKIČAN: SREDA, 09.10.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

MURA 2: VERŽEJ

16.25

RAKIČAN : TIŠINA

16.50

VERŽEJ: TIŠINA

17.15

MURA 2 : RAKIČAN

17.40

RAKIČAN: VERŽEJ

18.05

TIŠINA: LIPA

 

 C - SKUPINA – igrišče - LJUTOMER: SREDA, 09.10.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

LJUTOMER : RADENSKA SLATINA

16.25

APAČE  : GRAD

16.50

RADENSKA SLATINA: GRAD

17.15

LJUTOMER  : APAČE

17.40

APAČE : RADENSKA SLATINA

18.05

GRAD: LJUTOMER

  

 

D - SKUPINA – igrišče – MARTJANCI: SREDA, 09.10.2019

URA IGRANJA

PAR

16.00

GANČANI : LIPA

16.25

BELTINCI: ČARDA

16.50

LIPA: ČARDA

17.15

GANČANI: BELTINCI

17.40

BELTINCI: MURA 2

18.05

ČARDA : GANČANI

 

E - SKUPINA – igrišče BOGOJINA: SREDA, 09.10.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

CVEN : BOGOJINA

17.25

DOKLEŽOVJE : CVEN

17.50

BOGOJINA: DOKLEŽOVJE

  

 

F - SKUPINA – igrišče G. RADGONA : SREDA, 09.10.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

RADGONA : KRIŽEVCI

17.25

SERDICA GORIČANKA : RADGONA

17.50

KRIŽEVCI: SERDICA GORIČANKA

  

G - SKUPINA – igrišče HODOŠ : SREDA, 09.10.2019

URA IGRANJA

PAR

17.00

KEMA PUCONCI : ŠALOVCI

17.25

HODOŠ : KEMA PUCONCI

17.50

ŠALOVCI: HODOŠ

 


4. TURNIR U7 - SREDA, 23.10.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče – BOGOJINA: SREDA, 23.10.2019

 URA IGRANJA

PAR

15.45

ŽNK POMURJE BELTINCI : LJUTOMER

16.10

ŽNK GOR.STANJEVCI : BOGOJINA

16.35

LJUTOMER: BOGOJINA

17.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR.STANJEVCI

17.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: LJUTOMER

17.50

BOGOJINA : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – PUCONCI: SREDA, 23.10.2019

URA IGRANJA

PAR

15.45

HODOŠ: SERDICA GORIČANKA

16.10

KEMA PUCONCI: ČARDA

16.35

SERDICA GORIČANKA: ČARDA

17.00

HODOŠ: KEMA PUCONCI

17.25

KEMA PUCONCI: SERDICA GORIČANKA

17.50

ČARDA: HODOŠ

 

 C - SKUPINA – igrišče - ŠALOVCI: SREDA, 23.10.2019

URA IGRANJA

PAR

15.45

ŠALOVCI : RADGONA

16.10

CVEN  : VERŽEJ

16.35

RADGONA: VERŽEJ

17.00

ŠALOVCI  : CVEN

17.25

CVEN : RADGONA

17.50

VERŽEJ: ŠALOVCI

  

 

D - SKUPINA – igrišče – BAKOVCI: SREDA, 23.10.2019

URA IGRANJA

PAR

15.45

DOKLEŽOVJE : KRIŽEVCI

16.10

BAKOVCI: APAČE

16.35

KRIŽEVCI: APAČE

17.00

DOKLEŽOVJE: BAKOVCI

17.25

BAKOVCI: KRIŽEVCI

17.50

APAČE : DOKLEŽOVJE

 

E - SKUPINA – igrišče GANČANI: SREDA, 23.10.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

TIŠINA : GRAD

16.55

GANČANI : TIŠINA

17.20

GRAD: GANČANI

  

F - SKUPINA – igrišče RADENCI : SREDA, 23.10.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

RADENSKA SLATINA : RAKIČAN

16.55

MURA 2 : RADENSKA SLATINA

17.20

RAKIČAN: MURA 2

  

G - SKUPINA – igrišče LIPA: SREDA, 23.10.2019

URA IGRANJA

PAR

16.30

MURA 1 : LIPA

16.55

BELTINCI : MURA 1

17.20

LIPA: BELTINCI

 

 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani