Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U11 - St. cicibani

Razpored

1. TURNIR U11 - SOBOTA, 14.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - STANJEVCI: SOBOTA, 14.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŠALOVCI

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: KRIŽEVCI

10.50

ŠALOVCI: KRIŽEVCI

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : ŠALOVCI

12.05

KRIŽEVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – CVEN: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LJUTOMER: CVEN

10.25

VERŽEJ : DOKLEŽOVJE

10.50

CVEN : DOKLEŽOVJE

11.15

LJUTOMER : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : CVEN

12.05

DOKLEŽOVJE: LJUTOMER

 

 C - SKUPINA – igrišče - MARTJANCI: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA : BOGOJINA

10.25

MURA 2  : KEMA PUCONCI

10.50

BOGOJINA : KEMA PUCONCI

11.15

ČARDA : MURA 2

11.40

MURA 2 : BOGOJINA

12.05

KEMA PUCONCI : ČARDA

 

D - SKUPINA – igrišče – IŽAKOVCI: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RAKIČAN : BELTINCI

10.25

IŽAKOVCI : GANČANI 1

10.50

GANČANI 1: BELTINCI

11.15

IŽAKOVCI : RAKIČAN

11.40

BELTINCI : IŽAKOVCI

12.05

RAKIČAN: GANČANI 1

 

E - SKUPINA – igrišče - TIŠINA : SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

MURA 3  : TIŠINA

10.25

GANČANI 2 : ŠNK BAKOVCI

10.50

TIŠINA : ŠNK BAKOVCI

11.15

MURA 3 : GANČANI 2

11.40

GANČANI 2: TIŠINA

12.05

ŠNK BAKOVCI : MURA 3

 

F - SKUPINA – igrišče - RADENCI : SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADENSKA SLATINA : ROMA

10.25

RADGONA: APAČE

10.50

ROMA: APAČE

11.15

RADENSKA SLATINA: RADGONA

11.40

RADGONA: ROMA

12.05

APAČE : RADENSKA SLATINA

 

G - SKUPINA – igrišče – SERDICA: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA : SERDICA GORIČANKA

10.25

MURA 1  : GRAD

10.50

SERDICA GORIČANKA : GRAD

11.15

CANKOVA : MURA 1  

11.40

MURA 1  : SERDICA GORIČANKA

12.05

GRAD: CANKOVA

 

 

2. TURNIR U11 - SOBOTA, 28.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - BRATONCI: SOBOTA, 28.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 3

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: GANČANI 1

10.50

MURA 3: GANČANI 1

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : MURA 3

12.05

GANČANI 1  : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – BOGOJINA: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BELTINCI: BOGOJINA

10.25

VERŽEJ : DOKLEŽOVJE

10.50

BOGOJINA : DOKLEŽOVJE

11.15

BELTINCI : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : BOGOJINA

12.05

DOKLEŽOVJE: BELTINCI

 

 C - SKUPINA – igrišče - ŠALOVCI: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA : GRAD

10.25

ŠALOVCI: KEMA PUCONCI

10.50

GRAD : KEMA PUCONCI

11.15

ČARDA : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI: GRAD

12.05

KEMA PUCONCI : ČARDA

 

D - SKUPINA – igrišče – RAKIČAN: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RAKIČAN : LJUTOMER

10.25

MURA 1   : GANČANI 2

10.50

GANČANI 2: LJUTOMER

11.15

MURA 1   : RAKIČAN

11.40

LJUTOMER : MURA 1  

12.05

RAKIČAN: GANČANI 2

 

E - SKUPINA – igrišče - KRIŽEVCI : SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ROMA: TIŠINA

10.25

KRIŽEVCI: ŠNK BAKOVCI

10.50

TIŠINA : ŠNK BAKOVCI

11.15

ROMA: KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI: TIŠINA

12.05

ŠNK BAKOVCI : ROMA

 

F - SKUPINA – igrišče - SERDICA : SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

SERDICA GORIČANKA : MURA 2

10.25

RADGONA : APAČE

10.50

MURA 2: APAČE

11.15

SERDICA GORIČANKA: RADGONA

11.40

RADGONA: MURA 2

12.05

APAČE : SERDICA GORIČANKA

 

G - SKUPINA – igrišče – CVEN: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA : RADENSKA SLATINA

10.25

IŽAKOVCI : CVEN

10.50

RADENSKA SLATINA: CVEN

11.15

CANKOVA : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI: RADENSKA SLATINA

12.05

CVEN: CANKOVA

 
 

3. TURNIR U11 - SOBOTA, 12.10.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - STANJEVCI: SOBOTA, 12.10.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : SERDICA-GORIČANKA

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: TIŠINA

10.50

SERDICA-GORIČANKA: TIŠINA

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : SERDICA-GORIČANKA

12.05

TIŠINA: ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – APAČE: SOBOTA, 12.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CVEN: APAČE

10.25

BAKOVCI : ČARDA

10.50

APAČE : ČARDA

11.15

CVEN : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI : APAČE

12.05

ČARDA : CVEN

 

 C - SKUPINA – igrišče - RADENCI: SOBOTA, 12.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

VERŽEJ : MURA 1

10.25

RADENSKA SLATINA: KRIŽEVCI

10.50

MURA 1: KRIŽEVCI

11.15

VERŽEJ : RADENSKA SLATINA

11.40

RADENSKA SLATINA : MURA 1

12.05

KRIŽEVCI: VERŽEJ

 

D - SKUPINA – igrišče – BOGOJINA: SOBOTA, 12.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BOGOJINA : ROMA

10.25

MURA 2   : GANČANI 2

10.50

GANČANI 2: ROMA

11.15

MURA 2  : BOGOJINA

11.40

ROMA : MURA 2

12.05

BOGOJINA: GANČANI 2

 

E - SKUPINA – igrišče - PUCONCI : SOBOTA, 12.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BELTINCI: KEMA PUCONCI

10.25

LJUTOMER: IŽAKOVCI

10.50

KEMA PUCONCI : IŽAKOVCI

11.15

BELTINCI: LJUTOMER

11.40

LJUTOMER: KEMA PUCONCI

12.05

IŽAKOVCI: BELTINCI

 

 

F - SKUPINA – igrišče - GANČANI : SOBOTA, 12.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RAKIČAN : MURA 3

10.25

GANČANI 1 : DOKLEŽOVJE

10.50

MURA 3: DOKLEŽOVJE

11.15

RAKIČAN: GANČANI 1

11.40

GANČANI 1: MURA 3

12.05

DOKLEŽOVJE : RAKIČAN

 

G - SKUPINA – igrišče – GRAD: SOBOTA, 12.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA : GRAD

10.25

RADGONA : ŠALOVCI

10.50

GRAD: ŠALOVCI

11.15

CANKOVA : RADGONA

11.40

RADGONA: GRAD

12.05

ŠALOVCI: CANKOVA

 

TURNIR U11 - SOBOTA, 26.10.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - IŽAKOVCI: SOBOTA, 26.10.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : IŽAKOVCI

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: BELTINCI

10.50

IŽAKOVCI: BELTINCI

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : IŽAKOVCI

12.05

BELTINCI: ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – SERDICA: SOBOTA, 26.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CVEN: SERDICA-GORIČANKA

10.25

ŠALOVCI : VERŽEJ

10.50

SERDICA-GORIČANKA : VERŽEJ

11.15

CVEN : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : SERDICA-GORIČANKA

12.05

VERŽEJ : CVEN

 

 C - SKUPINA – igrišče – VANČA VAS: SOBOTA, 26.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

TIŠINA: MURA 1

10.25

ČARDA: ROMA

10.50

MURA 1: ROMA

11.15

TIŠINA : ČARDA

11.40

ČARDA: MURA 1

12.05

ROMA: TIŠINA

 

D - SKUPINA – igrišče – RADENCI: SOBOTA, 02.11.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BOGOJINA : GRAD

10.25

RADENSKA SLATINA : RAKIČAN

10.50

RAKIČAN: GRAD

11.15

RADENSKA SLATINA   : BOGOJINA

11.40

GRAD : RADENSKA SLATINA   

12.05

BOGOJINA: RAKIČAN

 

E - SKUPINA – igrišče – G. RADGONA: SOBOTA, 26.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

MURA 3 : KEMA PUCONCI

10.25

RADGONA : GANČANI 1

10.50

KEMA PUCONCI : GANČANI 1

11.15

MURA 3 : RADGONA

11.40

RADGONA : KEMA PUCONCI

12.05

GANČANI 1 : MURA 3

 

F - SKUPINA – igrišče - BAKOVCI : SOBOTA, 26.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BAKOVCI : MURA 2

10.25

LJUTOMER : DOKLEŽOVJE

10.50

MURA 2: DOKLEŽOVJE

11.15

BAKOVCI: LJUTOMER

11.40

LJUTOMER: MURA 2

12.05

DOKLEŽOVJE : BAKOVCI

 

G - SKUPINA – igrišče – KRIŽEVCI: SOBOTA, 26.10.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA : APAČE

10.25

KRIŽEVCI : GANČANI 2

10.50

APAČE: GANČANI 2

11.15

CANKOVA : KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI: APAČE

12.05

GANČANI 2: CANKOVA

 

 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani