Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U11 - St. cicibani

Razpored

1. TURNIR U11 - SOBOTA, 14.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - STANJEVCI: SOBOTA, 14.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŠALOVCI

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: KRIŽEVCI

10.50

ŠALOVCI: KRIŽEVCI

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : ŠALOVCI

12.05

KRIŽEVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – CVEN: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LJUTOMER: CVEN

10.25

VERŽEJ : DOKLEŽOVJE

10.50

CVEN : DOKLEŽOVJE

11.15

LJUTOMER : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : CVEN

12.05

DOKLEŽOVJE: LJUTOMER

 

 C - SKUPINA – igrišče - MARTJANCI: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA : BOGOJINA

10.25

MURA 2  : KEMA PUCONCI

10.50

BOGOJINA : KEMA PUCONCI

11.15

ČARDA : MURA 2

11.40

MURA 2 : BOGOJINA

12.05

KEMA PUCONCI : ČARDA

 

D - SKUPINA – igrišče – IŽAKOVCI: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RAKIČAN : BELTINCI

10.25

IŽAKOVCI : GANČANI 1

10.50

GANČANI 1: BELTINCI

11.15

IŽAKOVCI : RAKIČAN

11.40

BELTINCI : IŽAKOVCI

12.05

RAKIČAN: GANČANI 1

 

E - SKUPINA – igrišče - TIŠINA : SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

MURA 3  : TIŠINA

10.25

GANČANI 2 : ŠNK BAKOVCI

10.50

TIŠINA : ŠNK BAKOVCI

11.15

MURA 3 : GANČANI 2

11.40

GANČANI 2: TIŠINA

12.05

ŠNK BAKOVCI : MURA 3

 

F - SKUPINA – igrišče - RADENCI : SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADENSKA SLATINA : ROMA

10.25

RADGONA: APAČE

10.50

ROMA: APAČE

11.15

RADENSKA SLATINA: RADGONA

11.40

RADGONA: ROMA

12.05

APAČE : RADENSKA SLATINA

 

G - SKUPINA – igrišče – SERDICA: SOBOTA, 14.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA : SERDICA GORIČANKA

10.25

MURA 1  : GRAD

10.50

SERDICA GORIČANKA : GRAD

11.15

CANKOVA : MURA 1  

11.40

MURA 1  : SERDICA GORIČANKA

12.05

GRAD: CANKOVA

 

 

2. TURNIR U11 - SOBOTA, 28.09.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - BRATONCI: SOBOTA, 28.09.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 3

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: GANČANI 1

10.50

MURA 3: GANČANI 1

11.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : MURA 3

12.05

GANČANI 1  : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

B - SKUPINA – igrišče – BOGOJINA: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BELTINCI: BOGOJINA

10.25

VERŽEJ : DOKLEŽOVJE

10.50

BOGOJINA : DOKLEŽOVJE

11.15

BELTINCI : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : BOGOJINA

12.05

DOKLEŽOVJE: BELTINCI

 

 C - SKUPINA – igrišče - ŠALOVCI: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA : GRAD

10.25

ŠALOVCI: KEMA PUCONCI

10.50

GRAD : KEMA PUCONCI

11.15

ČARDA : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI: GRAD

12.05

KEMA PUCONCI : ČARDA

 

D - SKUPINA – igrišče – RAKIČAN: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RAKIČAN : LJUTOMER

10.25

MURA 1   : GANČANI 2

10.50

GANČANI 2: LJUTOMER

11.15

MURA 1   : RAKIČAN

11.40

LJUTOMER : MURA 1  

12.05

RAKIČAN: GANČANI 2

 

E - SKUPINA – igrišče - KRIŽEVCI : SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ROMA: TIŠINA

10.25

KRIŽEVCI: ŠNK BAKOVCI

10.50

TIŠINA : ŠNK BAKOVCI

11.15

ROMA: KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI: TIŠINA

12.05

ŠNK BAKOVCI : ROMA

 

F - SKUPINA – igrišče - SERDICA : SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

SERDICA GORIČANKA : MURA 2

10.25

RADGONA : APAČE

10.50

MURA 2: APAČE

11.15

SERDICA GORIČANKA: RADGONA

11.40

RADGONA: MURA 2

12.05

APAČE : SERDICA GORIČANKA

 

G - SKUPINA – igrišče – CVEN: SOBOTA, 28.09.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA : RADENSKA SLATINA

10.25

IŽAKOVCI : CVEN

10.50

RADENSKA SLATINA: CVEN

11.15

CANKOVA : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI: RADENSKA SLATINA

12.05

CVEN: CANKOVA

 

 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani