Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U9 - Ml. cicibani

Razpored, restvica, rezultati...

6. TURNIR – ZAKLJUČNI FESTIVAL - BRATONCI

SOBOTA, 08.06.2019

 

SKUPINA A

URA

PARI

09.00

BOGOJINA: RADGONA

09:25

GANČANI 1: MURA 3

09:50

RADGONA : MURA 3

10.15

BOGOJINA: GANČANI 1

10.40

GANČANI 1 : RADGONA

11.05

MURA 3: BOGOJINA

 

SKUPINA B

URA

PARI

09.00

CANKOVA: CVEN

09:25

TIŠINA : ROMA

09:50

CVEN : ROMA

10.15

CANKOVA: TIŠINA

10.40

TIŠINA: CVEN

11.05

ROMA: CANKOVA

 

SKUPINA C

URA

PARI

09.00

APAČE: VERŽEJ

09:25

MURA 2 : ČARDA

09:50

VERŽEJ :ČARDA

10.15

APAČE : MURA 2

10.40

MURA 2: VERŽEJ

11.05

ČARDA: APAČE

 

SKUPINA D

URA

PARI

11.30

LJUTOMER : ŽNK POMURJE BELTINCI

11:55

SLATINA: BELTINCI

12:20

ŽNK POMURJE BELTINC: BELTINCII

12.45

LJUTOMER : SLATINA

13.10

SLATINA: ŽNK POMURJE BELTINCI

13.35

BELTINCI : LJUTOMER

 

SKUPINA E

URA

PARI

11.30

IŽAKOVCI: BAKOVCI

11:55

GANČANI 2: PUCONCI

12:20

BAKOVCI: PUCONCI

12.45

IŽAKOVCI : GANČANI 2

13.10

GANČANI 2 : BAKOVCI

13.35

PUCONCI: IŽAKOVCI

 

SKUPINA F

URA

PARI

11.30

ŠALOVCI : DOKLEŽOVJE

11:55

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 1

12:20

DOKLEŽOVJE : MURA 1

12.45

ŠALOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

13.10

SERDICA KL. ŠINKO : DOKLEŽOVJE

13.35

MURA 1:  ŠALOVCI

 

5. TURNIR – NEDELJA, 19.05.2019

SKUPINA A - IGRIŠČE TIŠINANEDELJA, 19.05.2019

URA

PARI

10.00

MURA 1 : BELTINCI

10:25

LJUTOMER : TIŠINA

10:50

BELTINCI : TIŠINA

11:15

MURA 1  : LJUTOMER

11:40

LJUTOMER : BELTINCI

12:05

TIŠINA : MURA 1

 

SKUPINA B - IGRIŠČE SERDICANEDELJA, 19.05.2019

URA

PARI

10.00

MURA 3 : CANKOVA

10:25

ŠALOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

10:50

CANKOVA: SERDICA KL. ŠINKO

11.15

MURA 3 : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : CANKOVA

12.05

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 3

 

SKUPINA C - IGRIŠČE MARTJANCINEDELJA, 19.05.2019

URA

PARI

10.00

IŽAKOVCI: ČARDA

10:25

BAKOVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:50

ČARDA : ŽNK POMURJE BELTINCI

10.15

IŽAKOVCI : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI : ČARDA

12.05

ŽNK POMURJE BELTINCI : IŽAKOVCI

 

SKUPINA D - IGRIŠČE BOGOJINANEDELJA, 19.05.2019

URA

PARI

10.00

DOKLEŽOVJE : MURA 2

10:25

BOGOJINA : GANČANI 2

10:50

MURA 2  : GANČANI 2

11.15

DOKLEŽOVJE : BOGOJINA

11.40

BOGOJINA: MURA 2

12.05

GANČANI 2 : DOKLEŽOVJE

 

SKUPINA E - IGRIŠČE RADENCINEDELJA, 19.05.2019

URA

PARI

10.00

VERŽEJ: SLATINA

10:25

APAČE : RADGONA

10:50

SLATINA: RADGONA

11.15

VERŽEJ : APAČE

11.40

APAČE : SLATINA

12.05

RADGONA:  VERŽEJ

 

SKUPINA F - IGRIŠČE VANČA VAS NEDELJA, 19.05.2019

URA

PARI

10.00

PUCONCI :CVEN

10:25

ROMA : GANČANI 1

10:50

CVEN : GANČANI 1

11.15

PUCONCI : ROMA

11.40

ROMA : CVEN

12.05

GANČANI 1 :  PUCONCI

 

4. TURNIR - SOBOTA - 27.04.2019

 

SKUPINA A - IGRIŠČE GANČANI: SOBOTA - 27.04.2019

URA

PARI

10.00

BELTINCI : GANČANI 1

10:25

IŽAKOVCI : MURA 2

10:50

GANČANI 1: MURA 2

11.15

BELTINCI : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI : GANČANI 1

12.05

MURA 2: BELTINCI

 

SKUPINA B- IGRIŠČE DOKLEŽOVJE:SOBOTA - 27.04.2019

URA

PARI

10.00

MURA 1 : GANČANI 2

10:25

ROMA : DOKLEŽOVJE

10:50

GANČANI 2 : DOKLEŽOVJE

11.15

MURA 1 :ROMA

11.40

ROMA : GANČANI 2

12.00

DOKLEŽOVJE :  MURA 1

 

SKUPINA C - IGRIŠČE APAČE: SOBOTA - 27.04.2019

URA

PARI

10.00

CANKOVA : SERDICA KL. ŠINKO

10:25

APAČE : RADGONA

10:50

SERDICA KL. ŠINKO  : RADGONA

11.15

CANKOVA : APAČE

11.40

APAČE : SERDICA KL. ŠINKO

12.00

RADGONA : CANKOVA

 

SKUPINA D - IGRIŠČE PUCONCI: SOBOTA - 27.04.2019

URA

PARI

10.00

PUCONCI : TIŠINA

10:25

ČARDA : ŠALOVCI

10:50

TIŠINA: ŠALOVCI

11.15

PUCONCI : ČARDA

11.40

ČARDA : TIŠINA

12.00

ŠALOVCI: PUCONCI

 

SKUPINA E - IGRIŠČE VERŽEJ: SOBOTA - 27.04.2019

URA

PARI

10.00

VERŽEJ : LJUTOMER

10:25

BAKOVCI : SLATINA

10:50

LJUTOMER: SLATINA

11.15

VERŽEJ : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI: LJUTOMER

12.00

SLATINA: VERŽEJ

 

 

 

SKUPINA F - IGRIŠČE BRATONCI: SOBOTA - 27.04.2019

URA

PARI

10.00

MURA 3 : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:25

BOGOJINA : CVEN

10:50

ŽNK POMURJE BELTINCI : CVEN

11.15

MURA 3 : BOGOJINA

11.40

BOGOJINA : ŽNK POMURJE BELTINCI

12.00

CVEN:  MURA 3

 

 

3. TURNIR – SOBOTA: 13.10.2018
 

SKUPINA A - IGRIŠČE BOGOJINA: SOBOTA: 13.10.2018

URA

PARI

10.00

BOGOJINA: RADGONA

10:25

CANKOVA : MURA 2

10:50

RADGONA : MURA 2

11.15

BOGOJINA: CANKOVA

11.40

CANKOVA : RADGONA

12.00

MURA 2 : BOGOJINA

 

SKUPINA B - IGRIŠČE CVEN: SOBOTA: 13.10.2018

URA

PARI

10.00

GANČANI 1 : CVEN

10:25

PUCONCI : ROMA

10:50

CVEN : ROMA

11.15

GANČANI 1: PUCONC

11.40

PUCONCI : CVEN

12.00

ROMA: GANČANI 1

 

SKUPINA C - IGRIŠČE DOKLEŽOVJE: SOBOTA: 13.10.2018

URA

PARI

10.00

APAČE: VERŽEJ

10:25

SLATINA : ČARDA

10:50

VERŽEJ :ČARDA

10.15

APAČE : SLATINA

11.40

SLATINA : VERŽEJ

12.00

ČARDA: APAČE

 

SKUPINA D - IGRIŠČE BELTINCI: SOBOTA: 13.10.2018

URA

PARI

10.00

LJUTOMER : ŽNK POMURJE BELTINC

10:25

MURA 3: BELTINCI

10:50

ŽNK POMURJE BELTINC: BELTINCI

11.15

LJUTOMER : MURA 3

11.40

MURA 3: ŽNK POMURJE BELTINC

12.00

BELTINCI : LJUTOMER

 

SKUPINA E - IGRIŠČE BAKOVCI: SOBOTA: 13.10.2018

URA

PARI

10.00

IŽAKOVCI: BAKOVCI

10:25

GANČANI 2: TIŠINA

10:50

BAKOVCI: TIŠINA

11.15

IŽAKOVCI : GANČANI 2

11.40

GANČANI 2 : BAKOVCI

12.00

TIŠINA: IŽAKOVCI

 
SKUPINA F - IGRIŠČE SERDICA : SOBOTA: 13.10.2018

URA

PARI

10.00

ROTUNDA : DOKLEŽOVJE

10:25

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 1

10:50

DOKLEŽOVJE : MURA 1

11.15

ROTUNDA : SERDICA KL. ŠINKO

11.40

SERDICA KL. ŠINKO : DOKLEŽOVJE

12.00

MURA 1:  ROTUNDA

 

 

 

2. TURNIR - NEDELJA  30.09.2018

 
SKUPINA A - IGRIŠČE M. SOBOTA: PETEK  28.09.2018

URA

PARI

16.00

MURA 3 : BELTINCI

16:25

LJUTOMER : TIŠINA

16:50

BELTINCI : TIŠINA

17.15

MURA 3  : LJUTOMER

17.40

LJUTOMER : BELTINCI

18.00

TIŠINA : MURA 3

 

SKUPINA B - IGRIŠČE SERDICA: NEDELJA  30.09.2018

URA

PARI

10.00

MURA 1 : DOKLEŽOVJE

10:25

ROTUNDA : SERDICA KL. ŠINKO

10:50

DOKLEŽOVJE : SERDICA KL. ŠINKO

11.15

MURA 1 : ROTUNDA

11.40

ROTUNDA : DOKLEŽOVJE

12.00

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 1

 

SKUPINA C - IGRIŠČE BAKOVCI: NEDELJA  30.09.2018

URA

PARI

10.00

RADGONA: ČARDA

10:25

BAKOVCI : ŽNK POMURJE BELTINC

10:50

ČARDA : ŽNK POMURJE BELTINC

10.15

RADGONA : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI : ČARDA

12.00

ŽNK POMURJE BELTINC : RADGONA

 

SKUPINA D - IGRIŠČE GANČANI: NEDELJA  30.09.2018

URA

PARI

10.00

CANKOVA : MURA 2

10:25

BOGOJIN : GANČANI 2

10:50

MURA 2  : GANČANI 2

11.15

CANKOVA : BOGOJIN

11.40

BOGOJIN: MURA 2

12.00

GANČANI 2 : CANKOVA

 

SKUPINA E - IGRIŠČE RADENCI: NEDELJA  30.09.2018

URA

PARI

10.00

VERŽEJ: SLATINA

10:25

APAČE : IŽAKOVCI

10:50

SLATINA: IŽAKOVCI

11.15

VERŽEJ : APAČE

11.40

APAČE : SLATINA

12.00

IŽAKOVCI :  VERŽEJ

 

SKUPINA F - IGRIŠČE ROMA : NEDELJA  30.09.2018

URA

PARI

10.00

PUCONCI :CVEN

10:25

ROMA : GANČANI 1

10:50

CVEN : GANČANI 1

11.15

PUCONCI : ROMA

11.40

ROMA : CVEN

12.00

GANČANI 1 :  PUCONCI

 

 

1. TURNIR - SOBOTA - 15.09.2018

 

SKUPINA A - IGRIŠČE PUCONCI: SOBOTA 15. 09. 2018

URA

PARI

10.00

PUCONCI : RADGONA

10:25

ČARDA : GANČANI 2

10:50

RADGONA : GANČANI 2

11.15

PUCONCI : ČARDA

11.40

ČARDA : RADGONA

12.00

GANČANI 2 : PUCONCI

 

SKUPINA B - IGRIŠČE CVEN: SOBOTA 15. 09. 2018

URA

PARI

10.00

VERŽEJ : GANČANI 1

10:25

CVEN : MURA 2

10:50

GANČANI 1 : MURA 2

11.15

VERŽEJ : CVEN

11.40

CVEN : GANČANI 1

12.00

MURA 2 : VERŽEJ

 

SKUPINA C - IGRIŠČE IŽAKOVCI: PETEK 14. 09. 2018

URA

PARI

16.00

BELTINCI : LJUTOMER

16:25

IŽAKOVCI : SLATINA

16:50

LJUTOMER : SLATINA

17.15

BELTINCI : IŽAKOVCI

17.40

IŽAKOVCI : LJUTOMER

18.05

SLATINA : BELTINCI

 

SKUPINA D - IGRIŠČE CANKOVA: SOBOTA 15. 09. 2018

URA

PARI

10.00

CANKOVA : SERDICA KL. ŠINKO

10:25

APAČE : TIŠINA

10:50

SERDICA KL. ŠINKO  : TIŠINA

11.15

CANKOVA : APAČE

11.40

APAČE : SERDICA KL. ŠINKO

12.00

TIŠINA : CANKOVA

 

SKUPINA E - IGRIŠČE BRATONCI: SOBOTA 15. 09. 2018

URA

PARI

10.00

MURA 1 : ŽNK POMURJE BELTINC

10:25

BOGOJIN : BAKOVCI

10:50

ŽNK POMURJE BELTINC : BAKOVCI

11.15

MURA 1 : BOGOJINA

11.40

BOGOJINA : ŽNK POMURJE BELTINC

12.00

BAKOVCI :  MURA 1

 

SKUPINA F- IGRIŠČE DOKLEŽOVJE: SOBOTA 15. 09. 2018

URA

PARI

10.00

MURA 3 : ROTUNDA

10:25

ROMA : DOKLEŽOVJE

10:50

ROTUNDA : DOKLEŽOVJE

11.15

MURA 3 :ROMA

11.40

ROMA : ROTUNDA

12.00

DOKLEŽOVJE :  MURA 3

 

 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani