Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U11 - St. cicibani

Razpored, restvica, rezultati...

7. TURNIR – ZAKLJUČNI FESTIVAL BRATONCI

NEDELJA, 09.06.2019
 

A - SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

13.00

LIPA : MURA 2

13.25

GRAD: BELTINCI

13.50

MURA 2 : BELTINCI

14.15

LIPA : GRAD

14.40

GRAD : MURA 2

15.05

BELTINCI : LIPA

 

 B - SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

13.00

TIŠINA : LJUTOMER 2

13.25

APAČE  : ČARDA 1

13.50

LJUTOMER 2 : ČARDA 1

14.15

TIŠINA : APAČE

14.40

APAČE : LJUTOMER 2

15.05

ČARDA 1  : TIŠINA

 

C - SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

13.00

CVEN: KRIŽEVCI

13.25

ŽNK GOR.STANJEVCI : BAKOVCI

13.50

KRIŽEVCI  : BAKOVCI

14.15

CVEN: ŽNK GOR.STANJEVCI

14.40

ŽNK GOR.STANJEVCI : KRIŽEVCI

15.05

BAKOVCI: CVEN

 

D - SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

15.30

GORIČANKA : GANČANI

15.55

ČARDA 2 : LJUTOMER

16.20

LJUTOMER : GANČANI

16.45

GORIČANKA : ČARDA 2

17.10

ČARDA 2 : LJUTOMER

17.35

GANČANI : GORIČANKA

 E - SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

15.30

CANKOVA: TROMEJNIK

15.55

HODOŠ : RAKIČAN

16.20

RAKIČAN: TROMEJNIK

16.45

HODOŠ : CANKOVA

17.10

TROMEJNIK : HODOŠ

17.35

CANKOVA: RAKIČAN

 

F- SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

15.30

SLATINA : IŽAKOVCI

15.55

MURA 1: ŠALOVCI

16.20

IŽAKOVCI : ŠALOVCI

16.45

SLATINA: MURA 1

17.10

MURA  : IŽAKOVCI

17.35

ŠALOVCI: SLATINA

 

G - SKUPINA

 URA IGRANJA

PAR

18.00

KEMA PUCONCI : RADGONA 1

18.20

VERŽEJ: DOKLEŽOVJE

18.40

RADGONA 1 : DOKLEŽOVJE

19.00

KEMA PUCONCI : VERŽEJ

19.20

VERŽEJ: RADGONA 1

19.40

DOKLEŽOVJE:: KEMA PUCONCI

 

H - SKUPINA

URA IGRANJA

PAR

18.00

SERDICA : RADGONA 2

18.25

RADGONA 2 : ROMA

18.50

SERDICA: ROMA

 

 

 

6. TURNIR - SOBOTA, 25.05.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče GRAD : SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK GOR.STANJEVCI: BAKOVCI

10.25

GRAD : GORIČANKA

10.50

BAKOVCI : GORIČANKA

11.15

ŽNK GOR.STANJEVCI : GRAD

11.40

GRAD : BAKOVCI

12.05

GORIČANKA : ŽNK GOR.STANJEVCI

 

B - SKUPINA – igrišče - BELTINCI: SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BELTINCI: DOKLEŽOVJE

10.25

VERŽEJ : MURA 2

10.50

DOKLEŽOVJE : MURA 2

11.15

BELTINCI : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ : DOKLEŽOVJE

12.05

MURA 2: BELTINCI

 

 C - SKUPINA – igrišče - MARTJANCI: SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA 1: LJUTOMER

10.25

ČARDA 2  : IŽAKOVCI

10.50

LJUTOMER : IŽAKOVCI

11.15

ČARDA 1: ČARDA 2 

11.40

ČARDA 2 : LJUTOMER

12.05

IŽAKOVCI : ČARDA 1

 

 D - SKUPINA – igrišče G. RADGONA: SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADGONA 2 : RADGONA 1

10.25

LJUTOMER 2 : CVEN

10.50

CVEN : RADGONA 1

11.15

LJUTOMER 2  : RADGONA 2

11.40

RADGONA 1 : LJUTOMER 2

12.05

RADGONA 2 : CVEN

 

E - SKUPINA – igrišče - RAKIČAN : SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RAKIČAN : TIŠINA

10.25

GANČANI: LIPA

10.50

TIŠINA : LIPA

11.15

RAKIČAN: GANČANI

11.40

GANČANI: TIŠINA

12.05

LIPA: RAKIČAN

 

 F - SKUPINA – igrišče - ŠALOVCI : SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

APAČE : HODOŠ

10.25

ŠALOVCI : KEMA PUCONCI

10.50

HODOŠ: KEMA PUCONCI

11.15

APAČE : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : HODOŠ

12.05

KEMA PUCONCI : APAČE

 

G - SKUPINA – igrišče - KUZMA : SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

TROMEJNIK : CANKOVA

10.25

CANKOVA : ROMA

10.50

ROMA : TROMEJNIK

 

H - SKUPINA – igrišče - SERDICA: SOBOTA, 25.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

SERDICA : MURA 1

10.25

SLATINA : KRIŽEVCI

10.50

MURA 1: KRIŽEVCI

11.15

SERDICA : SLATINA

11.40

SLATINA : MURA 1

12.05

KRIŽEVCI: SERDICA



5. TURNIR - SOBOTA, 04.05.2019

 

A - SKUPINA – igrišče HODOŠ : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA 2 : RADGONA 2

10.25

ŠALOVCI: HODOŠ

10.50

RADGONA 2: HODOŠ

11.15

ČARDA 2: ŠALOVCI

11.40

HODOŠ: ČARDA 2

12.00

ŠALOVCI : RADGONA 2

 

 

B - SKUPINA – igrišče APAČE : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADGONA 1 : APAČE

10.25

TROMEJNIK : CANKOVA

10.50

APAČE : CANKOVA

11.15

RADGONA 1: TROMEJNIK

11.40

TROMEJNIK I : APAČE

12.00

CANKOVA: RADGONA 1

 

 C - SKUPINA – igrišče RADENCI : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CVEN: SLATINA

10.25

LJUTOMER  : VERŽEJ

10.50

SLATINA : VERŽEJ

11.15

CVEN : LJUTOMER

11.40

LJUTOMER : SLATINA

12.00

VERŽEJ : CVEN

 

D - SKUPINA – igrišče GANČANI : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

BELTINCI : ČARDA 1

10.25

GANČANI : TIŠINA

10.50

TIŠINA: ČARDA 1

11.15

GANČANI : BELTINCI

11.40

ČARDA 1: GANČANI

12.00

BELTINCI : TIŠINA

 

E - SKUPINA – igrišče RAKIČAN : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LIPA : MURA 2

10.25

RAKIČAN: IŽAKOVCI

10.50

MURA 2 : IŽAKOVCI

11.15

LIPA : RAKIČAN

11.40

RAKIČAN: MURA 2

12.00

IŽAKOVCI: LIPA

 

 

F - SKUPINA – igrišče DOKLEŽOVJE : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

11.00

LJUTOMER 2 : DOKLEŽOVJE

11.25

DOKLEŽOVJE : ROMA

11.50

ROMA : LJUTOMER 2

  

G - SKUPINA – igrišče GRAD : SOBOTA, 04.05.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ŽNK GOR.STANJEVCI: BAKOVCI

10.25

GRAD : GORIČANKA

10.50

BAKOVCI : GORIČANKA

11.15

ŽNK GOR.STANJEVCI : GRAD

11.40

GRAD : BAKOVCI

12.00

GORIČANKA : ŽNK GOR.STANJEVCI

 

 H - SKUPINA – igrišče SERDICA : SOBOTA, 04.05.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

SERDICA : MURA 1

10.25

KRIŽEVCI: KEMA PUCONCI

10.50

MURA 1 : KEMA PUCONCI

11.15

SERDICA : KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI: MURA 1

12.00

KEMA PUCONCI: SERDICA

 

 

 
 
4. TURNIR - SOBOTA, 20.04.2019 

 

A - SKUPINA – igrišče - STANJEVCI: SOBOTA, 20.04.2019

 URA IGRANJA

PAR

10.00

GORIČANKA : HODOŠ

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI: APAČE

10.50

HODOŠ: APAČE

11.15

GORIČANKA : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR. STANJEVCI : HODOŠ

12.00

APAČE : GORIČANKA

 

 

B - SKUPINA – igrišče - RAKIČAN: SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LJUTOMER: RAKIČAN

10.25

BAKOVCI : ČARDA 2

10.50

RAKIČAN : ČARDA 2

11.15

LJUTOMER : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI : RAKIČAN

12.00

ČARDA 2: LJUTOMER

 

 C - SKUPINA – igrišče - MARTJANCI: SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA 1: GANČANI

10.25

MURA 1  : VERŽEJ

10.50

GANČANI : VERŽEJ

11.15

ČARDA 1: MURA 1

11.40

MURA 1 : GANČANI

12.00

VERŽEJ : ČARDA 1

 

D - SKUPINA – igrišče KRIŽEVCI: SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADGONA 2 : KRIŽEVCI

10.25

SLATINA : TROMEJNIK

10.50

TROMEJNIK : KRIŽEVCI

11.15

SLATINA : RADGONA 2

11.40

KRIŽEVCI : SLATINA

12.00

RADGONA 2 : TROMEJNIK

 

E - SKUPINA – igrišče - TIŠINA : SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

MURA 2 : TIŠINA

10.25

RADGONA 1: GRAD

10.50

TIŠINA : GRAD

11.15

MURA 2 : RADGONA 1

11.40

RADGONA 1: TIŠINA

12.00

GRAD : MURA 2

 

F - SKUPINA – igrišče - CVEN : SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

CVEN : CANKOVA

10.25

CANKOVA : LJUTOMER 2

10.50

LJUTOMER 2 : CVEN

 

 

G - SKUPINA – igrišče - PUCONCI : SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

KEMA PUCONCI : ROMA

10.25

ŠALOVCI : SERDICA

10.50

ROMA: SERDICA

11.15

KEMA PUCONCI : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : ROMA

12.00

SERDICA : KEMA PUCONCI

 

H - SKUPINA – igrišče - IŽAKOVCI: SOBOTA, 20.04.2019

URA IGRANJA

PAR

10.00

LIPA : BELTINCI

10.25

DOKLEŽOVJE : IŽAKOVCI

10.50

BELTINCI : IŽAKOVCI

11.15

LIPA : DOKLEŽOVJE

11.40

DOKLEŽOVJE : BELTINCI

12.00

IŽAKOVCI: LIPA

 

3. TURNIR - SOBOTA, 20.10.2018
A - SKUPINA – igrišče - VERŽEJ: SOBOTA, 20.10.2018

 URA IGRANJA

PAR

10.00

KEMA PUCONCI : RADGONA 1

10.25

VERŽEJ: SERDICA

10.50

RADGONA 1 : SERDICA

11.15

KEMA PUCONCI : VERŽEJ

11.40

VERŽEJ: RADGONA 1

12.00

SERDICA : KEMA PUCONCI

 
B - SKUPINA – igrišče - ŠALOVCI: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

SLATINA : IŽAKOVCI

10.25

MURA: ŠALOVCI

10.50

IŽAKOVCI : ŠALOVCI

11.15

SLATINA: MURA

11.40

MURA : IŽAKOVCI

12.00

ŠALOVCI: SLATINA

 
C - SKUPINA – igrišče - BAKOVCI: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

TIŠINA : ROTUNDA

10.25

BAKOVCI  : ČARDA 1

10.50

ROTUNDA : ČARDA 1

11.15

TIŠINA : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI : ROTUNDA

12.00

ČARDA 1  : TIŠINA

 
 D - SKUPINA – igrišče - KUZMA: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

CANKOVA: TROMEJNIK

10.25

HODOŠ : RAKIČAN

10.50

RAKIČAN: TROMEJNIK

11.15

HODOŠ : CANKOVA

11.40

TROMEJNIK : HODOŠ

12.00

CANKOVA: RAKIČAN

 

E - SKUPINA – igrišče - DOKLEŽOVJE: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

DOKLEŽOVJE: RADGONA2

10.25

RADGONA2 : ROMA

10.50

DOKLEŽOVJE: ROMA

 

F - SKUPINA – igrišče - BELTINCI: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

LIPA : BELTINCI

10.25

BELTINCI: GRAD

10.50

GRAD : LIPA

 

 G - SKUPINA – igrišče - CVEN: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

CVEN: KRIŽEVCI

10.25

ŽNK GOR.STANJEVCI : APAČE

10.50

KRIŽEVCI  : APAČE

11.15

CVEN: ŽNK GOR.STANJEVCI

11.40

ŽNK GOR.STANJEVCI : KRIŽEVCI

12.00

APAČE : CVEN

 
H - SKUPINA – igrišče - ROGAŠOVCI: SOBOTA, 20.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

GORIČANKA : GANČANI

10.25

ČARDA 2 : LJUTOMER

10.50

LJUTOMER : GANČANI

11.15

GORIČANKA : ČARDA 2

11.40

ČARDA 2 : LJUTOMER

12.00

GANČANI : GORIČANKA

 

 
2. TURNIR - SOBOTA, 06.10.2018
 
A - SKUPINA – igrišče SERDICA : SOBOTA, 06.10.2018

 URA IGRANJA

PAR

10.00

SERDICA : MURA

10.25

ČARDA 1 : RAKIČAN

10.50

MURA : RAKIČAN

11.15

SERDICA : ČARDA 1

11.40

ČARDA 1 : MURA

12.00

RAKIČAN : SERDICA

 
B - SKUPINA – igrišče APAČE :TOREK, 25.09.2018

URA IGRANJA

PAR

16.00

RADGONA1 : APAČE

16.25

TROMEJNIK : IŽAKOVCI

16.50

APAČE : IŽAKOVCI

17.15

RADGONA1: TROMEJNIK

17.40

TROMEJNIK I : APAČE

18.00

IŽAKOVCI : RADGONA1

 
 C - SKUPINA – igrišče RADENCI : SOBOTA, 06.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

HODOŠ: SLATINA

10.25

LJUTOMER  : VERŽEJ

10.50

SLATINA : VERŽEJ

11.15

HODOŠ : LJUTOMER

11.40

LJUTOMER : SLATINA

12.00

VERŽEJ : HODOŠ

 
D - SKUPINA – igrišče BELTINCI : SOBOTA, 06.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

BELTINCI : KRIŽEVCI

10.25

GANČANI : ŽNK GOR.STANJEVCI

10.50

ŽNK GOR.STANJEVCI: KRIŽEVCI

11.15

GANČANI : BELTINCI

11.40

KRIŽEVCI : GANČANI

12.00

BELTINCI : ŽNK GOR.STANJEVCI

 

E - SKUPINA – igrišče LIPA : SOBOTA, 06.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

LIPA : KEMA PUCONCI

10.25

KEMA PUCONCI : ŠALOVCI

10.50

LIPA : ŠALOVCI

 

F - SKUPINA – igrišče DOKLEŽOVJE : SOBOTA, 06.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

ROTUNDA : DOKLEŽOVJE

10.25

DOKLEŽOVJE : ROMA

10.50

ROMA : ROTUNDA

  

G - SKUPINA – igrišče ROGAŠOVCI : SOBOTA, 06.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

TIŠINA : BAKOVCI

10.25

GRAD : GORIČANKA

10.50

BAKOVCI : GORIČANKA

11.15

TIŠINA : GRAD

11.40

GRAD : BAKOVCI

12.00

GORIČANKA : TIŠINA

 
H - SKUPINA – igrišče CANKOVA : SOBOTA, 06.10.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA 2 : RADGONA 2

10.25

CANKOVA : CVEN

10.50

RADGONA 2: CVEN

11.15

ČARDA 2: CANKOVA

11.40

CVEN : ČARDA 2

12.00

CANKOVA : RADGONA 2

 

 

1. TURNIR - SOBOTA, 08.09.2018

 

A - SKUPINA – igrišče - ROGAŠOVCI: SOBOTA, 08.09.2018

 URA IGRANJA

PAR

10.00

GORIČANKA : LJUTOMER

10.25

ČARDA 1 : APAČE

10.50

LJUTOMER : APAČE

11.15

GORIČANKA : ČARDA 1

11.40

ČARDA 1 : LJUTOMER

12.00

APAČE : GORIČANKA

 


B - SKUPINA – igrišče - RAKIČAN: SOBOTA, 08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

HODOŠ : RAKIČAN

10.25

BAKOVCI : ŽNK GOR.STANJEVCI

10.50

RAKIČAN : ŽNK GOR. STANJEVCI

11.15

HODOŠ : BAKOVCI

11.40

BAKOVCI : RAKIČAN

12.00

ŽNK GOR. STANJEVCI : HODOŠ

 

 C - SKUPINA – igrišče - GANČANI : SOBOTA, 08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADGONA1 : GANČANI

10.25

MURA  : VERŽEJ

10.50

GANČANI : VERŽEJ

11.15

RADGONA1 : MURA

11.40

MURA : GANČANI

12.00

VERŽEJ : RADGONA1

 

D - SKUPINA – igrišče - RADGONA: SOBOTA, 08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

RADGONA 2 : KRIŽEVCI

10.25

SLATINA : IŽAKOVCI

10.50

IŽAKOVCI : KRIŽEVCI

11.15

SLATINA : RADGONA 2

11.40

KRIŽEVCI : SLATINA

12.00

RADGONA 2 : IŽAKOVCI

 

E - SKUPINA – igrišče - MARTJANCI : SOBOTA, 08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

ČARDA 2 : TIŠINA

10.25

TIŠINA : GRAD

10.50

ČARDA 2 : GRAD

 

F - SKUPINA – igrišče - CVEN : SOBOTA, 08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

CVEN : CANKOVA

10.25

CANKOVA : ROMA

10.50

ROMA : CVEN

 
 

G - SKUPINA – igrišče - PUCONCI : SOBOTA,08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

KEMA PUCONCI : TROMEJNIK

10.25

ŠALOVCI : SERDICA

10.50

TROMEJNIK : SERDICA

11.15

KEMA PUCONCI : ŠALOVCI

11.40

ŠALOVCI : TROMEJNIK

12.00

SERDICA : KEMA PUCONCI

 

H - SKUPINA – igrišče - LIPA: SOBOTA,08.09.2018

URA IGRANJA

PAR

10.00

LIPA : BELTINCI

10.25

DOKLEŽOVJE : ROTUNDA

10.50

BELTINCI : ROTUNDA

11.15

LIPA : DOKLEŽOVJE

11.40

DOKLEŽOVJE : BELTINCI

12.00

ROTUNDA : LIPA


 

 
 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani