Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U7 - Ml. cicibani

Razpored, restvica, rezultati...

 
 

2. TURNIR - 04.10.017

 

SKUPINA A – IGRIŠČE BAKOVCI: SREDA, 04.10.2017

 

URA

PARI

16.00

BAKOVCI : LJUTOMER

16:25

PUCONCI : APAČE

16:50

LJUTOMER : APAČE

17.15

BAKOVCI : PUCONCI

17.40

PUCONCI : LJUTOMER

18.00

APAČE : BAKOVCI

  

SKUPINA B – IGRIŠČE BRATONCI: SREDA, 04.10.2017

 

URA

PARI

16.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : DOKLEŽOVJE

16:25

BOGOJINA : LIPA

16:50

DOKLEŽOVJE : LIPA

17.15

ŽNK POMURJE BELTINCI : BOGOJINA

17.40

BOGOJINA : DOKLEŽOVJE

18.00

LIPA : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

SKUPINA C – IGRIŠČE RADENCI: SREDA, 04.10.2017

 

URA

PARI

16.00

SLATINA : TROMEJNIK

16:25

ROTUNDA : ROMA

16:50

TROMEJNIK : ROMA

17.15

SLATINA : ROTUNDA

17.40

ROTUNDA : TROMEJNIK

18.00

ROMA : SLATINA

 

SKUPINA D – IGRIŠČE GANČANI: SREDA, 04.10.2017
 

URA

PARI

16.00

VERŽEJ : ČARDA

16:30

GANČANI : ČARDA

17:00

VERŽEJ : GANČANI







 

SKUPINA E – IGRIŠČE SERDICA: SREDA, 04.10.2017

 

URA

PARI

16.00

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 1

16:30

APAČE : SERDICA KL. ŠINKO

17:00

MURA 1 : APAČE

 

SKUPINA F – IGRIŠČE GORNJA RADGONA: SREDA, 04.10.2017

 

URA

PARI

16.00

RADGONA : BELTINCI

16:30

MURA 2 : RADGONA

17:00

BELTINCI : MURA 2

 
 

4. TURNIR

 

 

SKUPINA A – IGRIŠČE DOKLEŽOVJE: SREDA, 11.10.2017

 

URA

PARI

16.00

DOKLEŽOVJE : SERDICA KL. ŠINKO

16:25

BAKOVCI : SLATINA

16:50

SERDICA KL. ŠINKO : SLATINA

17.15

DOKLEŽOVJE : BAKOVCI

17.40

BAKOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

18.00

SLATINA : DOKLEŽOVJE

 

SKUPINA B – IGRIŠČE TROMEJNIK: SREDA, 11.10.2017

 

URA

PARI

16.00

TROMEJNIK : GANČANI

16:25

LJUTOMER : ČARDA

16:50

GANČANI : ČARDA

17.15

TROMEJNIK : LJUTOMER

17.40

LJUTOMER : GANČANI

18.00

ČARDA : TROMEJNIK

 

SKUPINA C – IGRIŠČE IŽAKOVCI: SREDA, 11.10.2017

 

URA

PARI

16.00

IŽAKOVCI: MURA 1

16:25

ŽNK POMURJE BELTINCI : RADGONA

16:50

MURA 1 : RADGONA

17.15

IŽAKOVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

17.40

ŽNK POMURJE BELTINCI : MURA 1

18.00

RADGONA : IŽAKOVCI

 

SKUPINA D – IGRIŠČE VANČA VAS: SREDA, 11.10.2017

 

URA

PARI

16.00

ROMA : PUCONCI

16:30

VERŽEJ : ROMA

17:00

PUCONCI : VERŽEJ

 

SKUPINA E – IGRIŠČE SELO: SREDA, 11.10.2017

 

URA

PARI

16.00

ROTUNDA : MURA 2

16:30

LIPA : ROTUNDA

17:00

MURA 2 : LIPA

 

SKUPINA F – IGRIŠČE BELTINCI: SREDA, 11.10.2017

 

URA

PARI

16.00

BELTINCI : BOGOJINA

16:30

APAČE : BELTINCI

17:00

BOGOJINA : APAČE

 

 

3. TURNIR

 

SKUPINA A – IGRIŠČE BOGOJINA: SREDA, 27.09.2017

 

URA

PARI

16.00

BOGOJINA : SERDICA KL. ŠINKO

16:25

ROTUNDA : GANČANI

16:50

SERDICA KL. ŠINKO : GANČANI

17.15

BOGOJINA : ROTUNDA

17.40

ROTUNDA : SERDICA KL. ŠINKO

18.00

GANČANI : BOGOJINA

 

SKUPINA B – IGRIŠČE MURSKA SOBOTA: SREDA, 27.09.2017

 

URA

PARI

16.00

MURA 1 : ROMA

16:30

RADGONA : ROMA

17:00

MURA 1 : RADGONA








SKUPINA C – IGRIŠČE APAČE: SREDA, 27.09.2017

 

URA

PARI

16.00

APAČE : BAKOVCI

16:25

VERŽEJ : TROMEJNIK

16:50

BAKOVCI : TROMEJNIK

17.15

APAČE : VERŽEJ

17.40

VERŽEJ : BAKOVCI

18.00

TROMEJNIK : APAČE

 

SKUPINA D – IGRIŠČE LJUTOMER: SREDA, 27.09.2017

 

URA

PARI

16.00

LJUTOMER : ŽNK POMURJE BELTINCI

16:25

BELTINCI : MURA 2

16:50

ŽNK POMURJE BELTINCI: MURA 2

17.15

LJUTOMER : BELTINCI

17.40

BELTINCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

18.00

MURA 2 : LJUTOMER

 

SKUPINA E – IGRIŠČE LIPA: SREDA, 27.09.2017

 

URA

PARI

16.00

LIPA : SLATINA

16:30

ČARDA : LIPA

17:00

SLATINA : ČARDA

 

SKUPINA F – IGRIŠČE PUCONCI: SREDA, 27.09.2017

 

URA

PARI

16.00

PUCONCI : DOKLEŽOVJE

16:30

IŽAKOVCI : PUCONCI

17:00

DOKLEŽOVJE : IŽAKOVCI

 
 

1. TURNIR

 

 

SKUPINA A – IGRIŠČE VERŽEJ: SREDA, 13.09.2017

 

URA

PARI

16.00

DOKLEŽOVJE : VERŽEJ

16:30

LJUTOMER : DOKLEŽOVJE

17:00

VERŽEJ : LJUTOMER


SKUPINA B – IGRIŠČE ČARDA: SREDA, 13.09.2017

 

URA

PARI

16.00

ČARDA : PUCONCI

16:25

BOGOJINA : MURA 1

16:50

PUCONCI : MURA 1

17.15

ČARDA : BOGOJINA

17.40

BOGOJINA : PUCONCI

18.00

MURA 1 : ČARDA

 

SKUPINA C – IGRIŠČE GANČANI: SREDA, 13.09.2017

 

URA

PARI

16.00

GANČANI : IŽAKOVCI

16:25

LIPA : BELTINCI

16:50

IŽAKOVCI : BELTINCI

17.15

GANČANI : LIPA

17.40

LIPA : IŽAKOVCI

18.00

BELTINCI : GANČANI

 

SKUPINA D – IGRIŠČE KUZMA: SREDA, 13.09.2017

 

URA

PARI

16.00

TROMEJNIK : SERDICA KL. ŠINKO

16:30

ROTUNDA: TROMEJNIK

17:00

SERDICA KL. ŠINKO : ROTUNDA


SKUPINA E – IGRIŠČE RADGONA: SREDA, 13.09.2017

 

URA

PARI

16.00

RADGONA : SLATINA

16:25

MURA 2 : APAČE

16:50

SLATINA : APAČE

17.15

RADGONA : MURA 2

17.40

MURA 2 : SLATINA

18.00

APAČE : RADGONA

 

SKUPINA F – IGRIŠČE BAKOVCI: SREDA, 13.09.2017

 

URA

PARI

16.00

BAKOVCI : ROMA

16:30

ŽNK POMURJE BELTINCI : BAKOVCI

17:00

ROMA : ŽNK POMURJE BELTINCI

 

 


 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani