Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U11 - St. cicibani

Razpored, restvica, rezultati...

 

4. TURNIR:

 

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE KRIŽEVCI: SOBOTA 21. 10. 2017

 

 

URA

PARI

10.00

KRIŽEVCI : BOGOJINA

10:25

RADGONA MAČKE : TIŠINA

10:50

BOGOJINA: TIŠINA

11.15

KRIŽEVCI : RADGONA MAČKE

11.40

RADGONA MAČKE : BOGOJINA

12.00

TIŠINA : KRIŽEVCI

 

SKUPINA B – IGRIŠČE HODOŠ: SOBOTA 21. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

HODOŠ : GRAD

10:25

IŽAKOVCI : GANČANI

10:50

GRAD : GANČANI

11.15

HODOŠ : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI : GRAD

12.00

GANČANI : HODOŠ

 

SKUPINA C – IGRIŠČE SERDICA: SOBOTA 21. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

SERDICA KL. ŠINKO : RADGONA 1

10:25

MURA 1 : DOKLEŽOVJE

10:50

RADGONA 1 : DOKLEŽOVJE

11.15

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 1

11.40

MURA 1 : RADGONA 1

12.00

DOKLEŽOVJE : SERDICA KL. ŠINKO

 

SKUPINA D- IGRIŠČE GORNJA RADGONA: SOBOTA 21. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 2 : MURA 2

10:25

PUCONCI : ŠALOVCI

10:50

MURA 2 : ŠALOVCI

11.15

RADGONA 2 : PUCONCI

11.40

PUCONCI : MURA 2

12.00

ŠALOVCI : RADGONA 2

 

SKUPINA E – IGRIŠČE DOKLEŽOVJE: SOBOTA 21. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

VERŽEJ : ROTUNDA

10:25

APAČE : TROMEJNIK

10:50

ROTUNDA : TROMEJNIK

11.15

VERŽEJ :APAČE

11.40

APAČE : ROTUNDA

12.00

TROMEJNIK : VERŽEJ

 

SKUPINA F – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 21. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

ČARDA : BAKOVCI

10:30

RAKIČAN : ČARDA

11:00

BAKOVCI : RAKIČAN

 

SKUPINA G – IGRIŠČE BRATONCI: SOBOTA 21. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : LJUTOMER

10:30

RADENCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

11:00

LJUTOMER : RADENCI

 

 

3. TURNIR:

 

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE BAKOVCI: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

BAKOVCI : LJUTOMER

10:25

KRIŽEVCI : ČARDA

10:50

LJUTOMER: ČARDA

11.15

BAKOVCI : KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI : LJUTOMER

12.00

ČARDA : BAKOVCI

 

SKUPINA B – IGRIŠČE IŽAKOVCI: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

IŽAKOVCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:25

RADENCI : APAČE

10:50

ŽNK POMURJE BELTINCI: APAČE

11.15

IŽAKOVCI : RADENCI

11.40

RADENCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

12.00

APAČE : IŽAKOVCI

 

SKUPINA C – IGRIŠČE DOKLEŽOVJE: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

DOKLEŽOVJE : MURA 2

10:25

RAKIČAN : ŠALOVCI

10:50

MURA 2 : ŠALOVCI

11.15

DOKLEŽOVJE : RAKIČAN

11.40

RAKIČAN : MURA 2

12.00

ŠALOVCI : DOKLEŽOVJE

 

SKUPINA D- IGRIŠČE MURSKA SOBOTA: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

MURA 1 : VERŽEJ

10:25

PUCONCI : SERDICA KL. ŠINKO

10:50

VERŽEJ : SERDICA KL. ŠINKO

11.15

MURA 1 : PUCONCI

11.40

PUCONCI : VERŽEJ

12.00

SERDICA KL. ŠINKO : MURA 1

 

SKUPINA E – IGRIŠČE GANČANI: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

GANČANI : RADGONA MAČKE

10:25

TIŠINA : TROMEJNIK

10:50

RADGONA MAČKE : TROMEJNIK

11.15

GANČANI : TIŠINA

11.40

TIŠINA : RADGONA MAČKE

12.00

TROMEJNIK : GANČANI

 

SKUPINA F – IGRIŠČE BOGOJINA: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

BOGOJINA : HODOŠ

10:30

RADGONA 1 : BOGOJINA

11:00

HODOŠ : RADGONA 1

 

SKUPINA G – IGRIŠČE GRAD: SOBOTA 07. 10. 2017

 

URA

PARI

10.00

GRAD : ROTUNDA

10:30

RADGONA 2 : GRAD

11:00

ROTUNDA : RADGONA 2

 

 


2. TURNIR:

 

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE TIŠINA: SOBOTA 23. 09. 2017

 

 

URA

PARI

10.00

TIŠINA : RADGONA 2

10:25

ROTUNDA : BAKOVCI

10:50

RADGONA 2 : BAKOVCI

11.15

TIŠINA : ROTUNDA

11.40

ROTUNDA : RADGONA 2

12.00

BAKOVCI : TIŠINA

 

SKUPINA B – IGRIŠČE LJUTOMER: SOBOTA 23. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

LJUTOMER : APAČE

10:25

DOKLEŽOVJE : HODOŠ

10:50

APAČE : HODOŠ

11.15

LJUTOMER : DOKLEŽOVJE

11.40

DOKLEŽOVJE : APAČE

12.00

HODOŠ : LJUTOMER

 

SKUPINA C – IGRIŠČE RADENCI: SOBOTA 23. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

RADENCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:25

PUCONCI : BOGOJINA

10:50

ŽNK POMURJE BELTINCI : BOGOJINA

11.15

RADENCI : PUCONCI

11.40

PUCONCI : ŽNK POMURJE BELTINCI

12.00

BOGOJINA : RADENCI

 

SKUPINA D- IGRIŠČE RAKIČAN: SOBOTA 23. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

RAKIČAN : GRAD

10:25

MURA 1 : KRIŽEVCI

10:50

GRAD : KRIŽEVCI

11.15

RAKIČAN : MURA 1

11.40

MURA 1 : GRAD

12.00

KRIŽEVCI : RAKIČAN

 

SKUPINA E – IGRIŠČE MARTJANCI: SOBOTA 23. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

ČARDA : IŽAKOVCI

10:25

RADGONA 1 : SERDICA KL. ŠINKO

10:50

IŽAKOVCI : SERDICA KL. ŠINKO

11.15

ČARDA : RADGONA 1

11.40

RADGONA 1 : IŽAKOVCI

12.00

SERDICA KL. ŠINKO : ČARDA

 

SKUPINA F – IGRIŠČE KUZMA: SOBOTA 23. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

TROMEJNIK : ŠALOVCI

10:30

GANČANI : TROMEJNIK

11:00

ŠALOVCI : GANČANI

 

SKUPINA G – IGRIŠČE G. RADGONA: SOBOTA 23. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

MURA 2 : RADGONA MAČKE

10:30

VERŽEJ : MURA 2

11:00

RADGONA MAČKE : VERŽEJ

 
 
 
 
 

1.TURNIR:

 

DAN IGRANJA - SOBOTA

 

SKUPINA A – IGRIŠČE ŠALOVCI: SOBOTA, 09. 09. 2017

 

 

URA

PARI

10.00

ŠALOVCI : HODOŠ

10:25

KRIŽEVCI : ROTUNDA

10:50

HODOŠ : ROTUNDA

11.15

ŠALOVCI : KRIŽEVCI

11.40

KRIŽEVCI : HODOŠ

12.00

ROTUNDA : ŠALOVCI

 

SKUPINA B – IGRIŠČE BOGOJINA: SOBOTA, 09. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

BOGOJINA : ČARDA

10:25

GANČANI : MURA 2

10:50

ČARDA : MURA 2

11.15

BOGOJINA : GANČANI

11.40

GANČANI : ČARDA

12.00

MURA 2 : BOGOJINA

 

SKUPINA C - IGRIŠČE G. RADGONA: SOBOTA, 09. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

RADGONA 1 : RADGONA MAČKE

10:25

RADENCI : BAKOVCI

10:50

RADGONA MAČKE : BAKOVCI

11.15

RADGONA 1 : RADENCI

11.40

RADENCI : RADGONA MAČKE

12.00

BAKOVCI : RADGONA 1

 

SKUPINA D- IGRIŠČE VERŽEJ: SOBOTA, 09. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

VERŽEJ : RAKIČAN

10:25

IŽAKOVCI : LJUTOMER

10:50

RAKIČAN : LJUTOMER

11.15

VERŽEJ : IŽAKOVCI

11.40

IŽAKOVCI : RAKIČAN

12.00

LJUTOMER : VERŽEJ

 

SKUPINA E - IGRIŠČE SERDICA: SOBOTA, 09. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

SERDICA KL. ŠINKO : TROMEJNIK

10:25

GRAD : ŽNK POMURJE BELTINCI

10:50

TROMEJNIK : ŽNK POMURJE BELTINCI

11.15

SERDICA KL. ŠINKO : GRAD

11.40

GRAD : TROMEJNIK

12.00

ŽNK POMURJE BELTINCI : SERDICA KL. ŠINKO

 

SKUPINA F - IGRIŠČE APAČE: SOBOTA, 09. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

APAČE : RADGONA 2

10:30

MURA 1 : APAČE

11:00

RADGONA 2 : MURA 1

 

SKUPINA G - IGRIŠČE PUCONCI SOBOTA, 09. 09. 2017

 

URA

PARI

10.00

PUCONCI : TIŠINA

10:30

DOKLEŽOVJE : PUCONCI

11:00

TIŠINA : DOKLEŽOVJE

 


 


Preverite razporeditev.
...
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani