Stran uporablja piškotke Sprejmi Zavrni Več o piškotkih nastavljenih na strani.


  Natisni

U10

Razpored, restvica, rezultati...

U-10 - POMLAD 2010/2011:

 

1. TURNIR - Sobota, 16. 4. 2011:


1. SKUPINA - CANKOVA - igrišče NK CANKOVA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

CANKOVA :

LJUTOMER II.
1:6
10.25

ND MURA I. :

VERŽEJ I.
6:2
10.50

LJUTOMER II. :

VERŽEJ I.
2:0
11.15

CANKOVA :

ND MURA I.
2:2
11.40

ND MURA I. :

LJUTOMER II.
1:0
12.00

VERŽEJ I. :

CANKOVA
3:2
GANČANI - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: RITUPER Miha
 
Tabela 1. skupine po 1. turnirju:
1.ND MURA 05 I.  3   2 1 0
9:4
7
2.LJUTOMER II.
3   2 0 1
8:2
6
3. VERŽEJ I.
3   1 0 2
5:10
3
4. CANKOVA
3   0 1 2
5:11
1
5. GANČANI
0   0 0 0
0:0
0
 
 
2. SKUPINA - VANČA VAS - igrišče NK ROMA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

NŠ ROMA :

RAKIČAN

0:2
10.25

APAČE :

ŽNK POMURJE

5:0
10.50

RAKIČAN :

ŽNK POMURJE
3:1
11.15

NŠ ROMA :

APAČE
0:0
11.40

APAČE :

RAKIČAN
0:3
12.00

ŽNK POMURJE : NŠ ROMA

1:3

ND MURA 05 II. - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: STOJISAVLJEVIČ Matej
 
Tabela 2. skupine po 1. turnirju:
1. RAKIČAN  3   3 0 0
8:1
9
2. APAČE
3   1 1 1
5:3
4
3. NŠ ROMA
3   1 1 1
3:3
4
4. ŽNK POMURJE
3   0 0 3
2:11
0
5. ND MURA 05 II. 
0   0 0 0
0:0
0
 
 
3. SKUPINA - G. RADGONA - igrišče ŠNK RADGONA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

ŠNK RADGONA:

ND AGRO.BEL.
3:2
10.25 ČARDA : SLATINA
3:0
10.50 ND AGRO.BEL.:
SLATINA
5:1
11.15

ŠNK RADGONA:

ČARDA
1:0
11.40

ČARDA : 

ND AGRO.BEL.
1:2
12.00

SLATINA :

ŠNK RADGONA
0:1

VERŽEJ II. - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: BENKO Alen
 
Tabela 3. skupine po 1. turnirju:
1.ŠNK RADGONA   3   3 0 0
5:2
9
2.ND AGR.BELT.
3   2 0 1
9:5
6
3. ČARDA
3   1 0 2
4:3
3
4. SLATINA
3   0 0 3
1:9
0
5. VERŽEJ II.
0   0 0 0
0:0
0
 
 
4. SKUPINA - ROGAŠOVCI - igrišče NK GORIČANKA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

TROM.-GORIČ.:

GMT BOGOJINA
3:2
10.25

TIŠINA :

ŠNK BAKOVCI
3:0
10.50
GMT BOGOJ. :
ŠNK BAKOVCI
1:4
11.15

TROM.-GORIČ.:

TIŠINA
0:2
11.40

TIŠINA :

GMT BOGOJINA
2:0
12.00

ŠNK BAKOVCI :

TROM.-GORIČ.
3:1
LJUTOMER I. - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: BAGARI Martin
 
Tabela 4. skupine po 1. turnirju:
1. TIŠINA  3   3 0 0
7:0
9
2.ŠNK BAKOVCI
3   2 0 1
7:5
6
3.TROM.-GORIČ.
3   1 0 2
4:7
3
4. GMT BOGOJ.
3   0 0 3
3:9
0
5. LJUTOMER I.
0   0 0 0
0:0
0
 
 

2. TURNIR - Sobota, 7. 5. 2011:

1. SKUPINA - LJUTOMER - igrišče NK LJUTOMER
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

GANČANI :

LJUTOMER II.
0:0
10.25

ND MURA I. :

VERŽEJ I.
1:0
10.50

LJUTOMER II. :

VERŽEJ I.
4:3
11.15

GANČANI :

ND MURA I.
1:1
11.40

ND MURA I. :

LJUTOMER II.
0:2
12.00

VERŽEJ I. :

GANČANI
0:0
CANKOVA - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: KODBA Ivan
 
Tabela 1. skupine po 2. turnirju:
1.LJUTOMER II.  6   4 1 1
14:5
13
2.ND MURA 05 I.
6   3 2 1
11:7
8
3. VERŽEJ I.
6   1 1 4
8:15
4
4. GANČANI
3   0 3 0
1:1
3
5. CANKOVA
3   0 1 2
5:11
1
 
 
2. SKUPINA - RAKIČAN - igrišče NK RAKIČAN

URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

ND MURA 05 II. :

RAKIČAN

3:2
10.25

APAČE :

ŽNK POMURJE

2:1
10.50

RAKIČAN :

ŽNK POMURJE
6:3
11.15

ND MURA 05 II. :

APAČE
2:0
11.40

APAČE :

RAKIČAN
0:2
12.00

ŽNK POMURJE : ND MURA 05 II.

0:4

ROMA - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: RITUPER Miha
 
Tabela 2. skupine po 2. turnirju:
1. RAKIČAN  6   5 0 1
18:7
15
2. ND MURA 05 II.
3   3 0 0 9:2
9
3. APAČE
6   2 1 3
7:8
7
4. NŠ ROMA
3   1 1 1
3:3
4
5. ŽNK POMURJE 
6   0 0 6
6:23
0
 
 
3. SKUPINA - RADENCI - igrišče NK SLATINA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

VERŽEJ II. :

ND AGRO.BEL.
0:1
10.25 ČARDA : SLATINA
2:2
10.50 ND AGRO.BEL.:
SLATINA
3:1
11.15

VERŽEJ II. :

ČARDA
1:1
11.40

ČARDA : 

ND AGRO. BEL.
2:2
12.00

SLATINA :

VERŽEJ II.
1:4

ŠNK RADGONA - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: BENKO Alen
 
Tabela 3. skupine po 2. turnirju:
1.ND AGR.BELTINCI  6   4 1 1
15:8
13
2.ŠNK RADGONA
3   3 0 0
5:2
9
3. ČARDA
6  1 3 2
9:8
6
4. VERŽEJ II.
3   1 1 1
5:3
4
5. SLATINA
6   0 1 5
5:18
1
 
4. SKUPINA - BOGOJINA - igrišče NK BOGOJINA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

LJUTOMER I. :

GMT BOGOJINA
1:0
10.25

TIŠINA :

ŠNK BAKOVCI
3:0
10.50
GMT BOGOJ. :
ŠNK BAKOVCI
1:1
11.15

LJUTOMER I. :

TIŠINA
0:0
11.40

TIŠINA :

GMT BOGOJINA
0:0
12.00

ŠNK BAKOVCI :

LJUTOMER I.
0:1
TROM.-GORIČ. - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: KOCIPER Borut
 
Tabela 4. skupine po 2. turnirju:
1. TIŠINA  6   4 2 0
10:0
14
2.LJUTOMER I.
3   2 1 0
2:0
7
3. ŠNK BAKOVCI
6   2 1 3
8:10
7
4.TROM.-GORIČANKA
3   1 0 2
4:7
3
5.GMT BOGOJINA
6   0 2 4
4:11
2
 
 

3. TURNIR - Sobota, 21. 5. 2011:


1. SKUPINA - VERŽEJ - igrišče Križevci pri Ljutomeru
    - TOREK, 24. 5. 2011  
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

CANKOVA :

LJUTOMER II.
2:3
17.25

GANČANI :

VERŽEJ I.
1:0
17.50

LJUTOMER II. :

VERŽEJ I.
4:1
18.15

CANKOVA :

GANČANI
3:1
18.40

GANČANI :

LJUTOMER II.
1:2
19.00

VERŽEJ I. :

CANKOVA
1:2
ND MURA 05 I. - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: KODBA Ivan
 
Tabela 1. skupine po 3. turnirju:
1.LJUTOMER II.  9   7 1 1
23:9
22
2.ND MURA 05 I.
6   3 2 1
11:7
8
3.CANKOVA
6   2 1 3
12:16
7
4. GANČANI
6   1 3 2
4:6
6
5. VERŽEJ I.
9   1 1 7
10:22
4
 
 
2. SKUPINA - M. SOBOTA - igrišče ND MURA 05
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

NŠ ROMA :

RAKIČAN

2:1
10.25

APAČE :

ND MURA 05 II.

1:2
10.50

RAKIČAN :

ND MURA 05 II.
0:0
11.15

NŠ ROMA :

APAČE
5:0
11.40

APAČE :

RAKIČAN
0:1
12.00

ND MURA 05 II. : NŠ ROMA

2:6

ŽNK POMURJE - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: KRANJC Andrej
 
Tabela 2. skupine po 3. turnirju:
1. RAKIČAN  9   6 1 2
20:9
19
2. NŠ ROMA
6   4 1 1 16:6
13
3. ND MURA 05 II.
6   4 1 1
13:9
13
4. APAČE
9   2 1 6
8:16
7
5. ŽNK POMURJE 
6   0 0 6
6:23
0
 
 
3. SKUPINA - MARTJANCI - igrišče NK ČARDA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

ŠNK RADGONA:

ND AGRO.BEL.
2:3
10.25 ČARDA : VERŽEJ II.
2:0
10.50 ND AGRO.BEL.:
VERŽEJ II.
2:1
11.15

ŠNK RADGONA:

ČARDA
3:0
11.40

ČARDA : 

ND AGRO.BEL.
0:7
12.00

VERŽEJ II. :

ŠNK RADGONA
1:0

SLATINA - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: ZAKAL Pavel
 
Tabela 3. skupine po 3. turnirju:
1.ND AGR.BELTINCI  9   7 1 1
27:11
22
2.ŠNK RADGONA
6   4 0 2
10:6
12
3.VERŽEJ II.
6  3 1 2
7:7
10
4. ČARDA
9   2 3 4
11:18
9
5. SLATINA
6   0 1 5
5:18
1
 
 
 4. SKUPINA - BAKOVCI - igrišče ŠNK BAKOVCI
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

TROM.-GORIČ.:

GMT BOGOJINA
3:1
10.25

LJUTOMER I. :

ŠNK BAKOVCI
2:2
10.50
GMT BOGOJ. :
ŠNK BAKOVCI
1:0
11.15

TROM.-GORIČ.:

LJUTOMER I.
0:3
11.40

LJUTOMER I. :

GMT BOGOJINA
1:1
12.00

ŠNK BAKOVCI :

TROM.-GORIČ.
0:3
TIŠINA - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: PEČNIK Matija
 
Tabela 4. skupine po 3. turnirju:
1. TIŠINA  6   4 2 0
10:0
14
2.LJUTOMER I.
6   3 3 0
8:3
11
3.TROM.-GORIČANKA
6   3 0 3
10:11
9
4.ŠNK BAKOVCI
9   2 2 5
10:16
8
5.GMT BOGOJINA
9   1 3 5
7:15
6
 
 

4. TURNIR - Petek, 3. 6. 2011:


1. SKUPINA - GANČANI - igrišče NK GANČANI
    Sreda, 8. 6. 2011 
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

CANKOVA :

LJUTOMER II.
1:3
17.25

ND MURA I. :

GANČANI
1:1
17.50

LJUTOMER II. :

GANČANI
1:1
18.15

CANKOVA :

ND MURA I.
0:2
18.40

ND MURA I. :

LJUTOMER II.
6:0
19.00

GANČANI :

CANKOVA
3:1
VERŽEJ I. - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: BENKO Alen
 
Tabela 1. skupine po 4. turnirju:
1.LJUTOMER II.  12   8 2 2
27:17
26
2.ND MURA 05 I.
9   5 2 2
20:8
17
3. GANČANI
9   2 5 2
9:9
11
4. CANKOVA
9   2 1 6
14:24
7
5. VERŽEJ I.
9   1 1 7
10:22
4
 
 
2. SKUPINA - APAČE - igrišče NK APAČE
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

NŠ ROMA :

ND MURA 05 II.

0:1
17.25

APAČE :

ŽNK POMURJE

3:0
17.50

ND MURA 05 II. :

ŽNK POMURJE
1:1
18.15

NŠ ROMA :

APAČE
4:1
18.40

APAČE :

ND MURA 05 II.
0:4
19.00

ŽNK POMURJE : NŠ ROMA

1:5

RAKIČAN - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: CENER Franc
 
Tabela 2. skupine po 4. turnirju:
1.ND MURA 05 II.  9   6 2 1
19:10
20
2. NŠ ROMA
9   6 1 2 25:9
19
3. RAKIČAN
9   6 1 2
20:9
19
4. APAČE
12   3 1 8
12:24
10
5. ŽNK POMURJE 
9   0 1 8
8:32
1
 
 
3. SKUPINA - BELTINCI - igrišče ND BELTINCI
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

ŠNK RADGONA:

ND AGRO.BEL.
0:1
17.25 VERŽEJ II. : SLATINA
3:0 b.b.
17.50 ND AGRO.BEL.:
SLATINA
3:0 b.b.
18.15

ŠNK RADGONA:

VERŽEJ II.
2:0
18.40

VERŽEJ II. : 

ND AGRO.BEL.
2:2
19.00

SLATINA :

ŠNK RADGONA
0:3 b.b.

NK ČARDA - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: PEČNIK Marko
 
Tabela 3. skupine po 4. turnirju:
1.ND AGR.BELTINCI  12   9 2 1
33:13
29
2.ŠNK RADGONA
9   6 0 3
15:7
18
3.VERŽEJ II.
9  4 2 3
12:11
14
4. ČARDA
9   2 3 4
11:18
9
5. SLATINA
9   0 1 8
5:27
1
 
 
4. SKUPINA - TIŠINA - igrišče NK TIŠINA
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

TROM.-GORIČ.:

GMT BOGOJINA
0:0
17.25

TIŠINA :

LJUTOMER I.
2:0
17.50
GMT BOGOJ. :
LJUTOMER I.
1:2
18.15

TROM.-GORIČ.:

TIŠINA
0:0
18.40

TIŠINA :

GMT BOGOJINA
2:1
19.00

LJUTOMER I. :

TROM.-GORIČ.
2:0
ŠNK BAKOVCI - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: STOJISAVLJEVIČ Matej
 
Tabela 4. skupine po 4. turnirju:
1. TIŠINA  9   6 3 0
14:1
21
2.LJUTOMER I.
9   5 3 1
12:6
18
3.TROM.-GORIČANKA
9   3 2 4
10:13
11
4.ŠNK BAKOVCI
9   2 2 5
10:16
8
5.GMT BOGOJINA
12  1 4 7
9:19
7
 
 

5. TURNIR - Sobota, 18. 6. 2011:


1. SKUPINA - MUSKA SOBOTA - igrišče ND MURA 05
    - Sreda, 15. 6. 2011  
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

CANKOVA :

ND MURA 05 I.
0:4
17.25

GANČANI :

VERŽEJ I.
1:1
17.50

ND MURA 05 I. :

VERŽEJ I.
1:3
18.15

CANKOVA :

GANČANI
2:1
18.40

GANČANI :

ND MURA 05 I.
3:3
19.00

VERŽEJ I. :

CANKOVA
2:2
LJUTOMER II. - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: BARANJA Štefan
 
Tabela 1. skupine po 5. turnirju:
1.LJUTOMER II.  12   8 2 2
27:17
26
2.ND MURA 05 I.
12   6 3 3
28:14
21
3. GANČANI
12   2 7 3
14:15
13
4. CANKOVA
12   3 2 7
18:31
11
5. VERŽEJ I.
12   2 3 7
16:26
9
 
 
2. SKUPINA - BELTINCI - igrišče ND BELTINCI
    Četrtek, 23. 6. 2011 
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
18.00

NŠ ROMA :

RAKIČAN

1:2
18.25

ŽNK POMURJE :

ND MURA 05 II.

2:3
18.50

RAKIČAN :

ND MURA 05 II.
0:6
19.15

NŠ ROMA :

ŽNK POMURJE
5:1
19.40

ŽNK POMURJE :

RAKIČAN
2:3
20.00

ND MURA 05 II. : NŠ ROMA

1:1

APAČE - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: PEČNIK Marko
 
Tabela 2. skupine po 4. turnirju:
1.ND MURA 05 II.  12   8 3 1
29:13
27
2. RAKIČAN
12   8 1 3 25:18
25
3.NŠ ROMA
12   7 2 3
32:13
23
4. APAČE
12   3 1 8
12:24
10
5. ŽNK POMURJE 
12  0 1 11
13:43
1
 
 
3. SKUPINA - VERŽEJ - igrišče NK VERŽEJ
    Četrtek, 16. 5. 2011 
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
17.00

ŠNK RADGONA:

SLATINA
3:0 b.b.
17.25 ČARDA : VERŽEJ II.
2:1
17.50 SLATINA
VERŽEJ II.
0:3 b.b.
18.15

ŠNK RADGONA:

ČARDA
2:1
18.40

ČARDA : 

SLATINA
3:0 b.b.
19.00

VERŽEJ II. :

ŠNK RADGONA
0:2

ND BELTINCI - prosti
 
Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR
Sodnik: STOJISAVLJEVIČ Matej
 
Tabela 3. skupine po 5. turnirju:
1.ND AGR.BELTINCI  12   9 2 1
33:13
29
2.ŠNK RADGONA
12   9 0 3
22:8
27
3.VERŽEJ II.
12  5 2 5
16:15
17
4. ČARDA
12  4 3 5
17:21
15
5. SLATINA
9   0 1 11
5:36
1
 

 4. SKUPINA - LJUTOMER - igrišče NK LJUTOMER
URA
IGRANJA

PAR REZULTAT
10.00

TROM.-GORIČ.:

TIŠINA
0:2
10.25

LJUTOMER I. :

ŠNK BAKOVCI
1:0
10.50
TIŠINA
ŠNK BAKOVCI
2:1
11.15

TROM.-GORIČ.:

LJUTOMER I.
1:5
11.40

LJUTOMER I. :

TIŠINA
1:1
12.00

ŠNK BAKOVCI :

TROM.-GORIČ.
4:0
GMT BOGOJINA - prosti
 

Stroški sojenja, ki jih krije organizator - domačin: 33 EUR

Sodnik: BELOVIČ Aleš
 
Tabela 4. skupine po 5. turnirju:
1. TIŠINA  12  8 4 0
19:3
28
2.LJUTOMER I.
12  7 4 1
19:8
25
3.ŠNK BAKOVCI
12  3 2 7
15:19
11
4.TROM.-GORIČANKA
12  3 2 7
11:24
11
5.GMT BOGOJINA
12  1 4 7
9:19
7
 
 
Ekipa ŽNK POMURJE igra tekme na igrišču ND BELTINCI v Beltincih.
 
 
 


Preverite razporeditev.
MEDOBČINSKA NOGOMETNA ZVEZA
MURSKA SOBOTA

Slovenska 25
9000 MURSKA SOBOTA

Tel.: 02/530-00-40
Faks: 02/530-00-41
E-mail: info@mnzveza-ms.si
 
© MNZ MS. Vse pravice pridržane. Izdelava spletnih strani Oblikovanje.com, 2009 Pogoji uporabe strani
Ponastavite nastavitve piškotkov nastavljenih na strani.